Katalog > Historie - literatura > Velká čínská zeď

Velká čínská zeď

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 204 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Velká čínská zeď

Popis Velká čínská zeď

Megaknihy.cz píše:

3D puzzle - stavebnice od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3 mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové m

Levneucebnice.cz píše:

3D puzzle - stavebnice od CubicFun vyrobená ze speciálního
materiálu - asi 3 mm silné pěny potažené laminovaným potištěným
papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou
rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním
doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují
pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze
jednoduše vylomíte z archu. Obtížnost 5 , 6. Orientační čas na
sestavení: 150 - 180 minut. Velká čínská zeď (Čchang-čcheng,
doslova ?Dlouhá zeď?) je starý systém opevnění táhnoucí se napříč
severní Čínou. Dnešní podoba zdi byla vybudována za dynastie Ming v
době od konce 14. do začátku 17. století. Jejím účelem bylo chránit
Čínu před mongolskými nájezdy. Zeď se táhne v ohromující délce cca
6000 km (se všemi odbočkami 8858,8km). Zeď v některých úsecích
probíhá v několika liniích a vytváří odbočky (započteno do celkové
délky), na jiných m...

Kosmas.cz píše:

Kniha vypráví o dějinách čínských vztahů se zahraničím a o dějinách Velké zdi; ty dva pojmy v Číně odedávna téměř splývaly a v jistém smyslu splývají dodnes, protože zeď není jenom stavbou, ale i symbolem, vyjádřením postoje.

KASA.cz píše:

Puzzle 3D Čínská zeď
3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv.
V nabídce najdete stroje, vojenskou techniku, budovy, mosty, věže, lodě, chrámy, katedrály i sportovní stadióny.
Jednotlivé stavebnice se liší složitostí sestavení a to ovlivňuje i počet dílků v sestavě.
Sestavují se podle návodu bez použití lepidla.
Záleží na Vaší zručnosti a trpělivosti. Stavebnice Vám určitě nějaký čas zabere než z jednotlivých dílků sestavíte úžasná díla.
3D stavebnice je vyrobená z pevného materiálu - pevný kartón kašírovaný potisknutým papírem.
Po sestavení vypadají 3D puzzle skvěle jako dekorace v dětském pokoji.
Obtížnost přizpůsobte vlastním zkušenostem.
Parametry:
Počet dílků: 75
Obtížnost: 5 ze 7
Rozměry sestaveného modelu: 59x19x17 cm...

FilmGame.cz píše:

Její tvůrci museli mít dobrý důvod, proč z ní udělali největší stavbu na světě. Velká čínská zeď je opředena mnoha mýty. Jednoho z nich se chopil legendární režisér Čang Yimou, který s pomocí Matta Damona natočil velkolepé dobrodružné fantasy, v němž nepůjde o nic menšího než o záchranu lidské civilizace.
Hollywoodská superstar hraje ve Velké čínské zdi mnoha bitvami zoceleného žoldáka Williama Garina, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu. Mimořádně nebezpečná mise v exotickém prostředí nemohla dopadnout dobře, a ani tak výjimečný lukostřelec, jakým je Garin, se nedokázal ubránit obrovské přesile bojovníků tajného seskupení, zvaného Bezejmenný řád.
Jejich prvotním úkolem je ochrana masivní a zdánlivě nekonečné zdi, při pohledu na níž by Garinovi i jeho příteli Pero Tovarovi (Pedro Pascal) spadla čelist, kdyby jim nehrozila poprava. Na tu však nedojde, na zeď zaútočí armáda monster a pomoc skvělých vojáků se jejich věznitelům hodí. Těžko ale říct...

FilmNaDVD.cz píše:

Vyber si dva tituly z naší akce na UHD a získej dva lístky do Cinestaru ZDARMA. 3UHD=3lístky, 4UHD=lístky ....
Akce se vztahuje na položky ZDE.
Velká čínská zeď má chránit Čínu před všemi nepřáteli. Co se ale stane, když na ni začnou útočit podivná monstra? Zvládne i takovou zkoušku? Brzy se o tom přesvědčí nejen stateční čínští vojáci, ale také žoldák William Garin (Matt Damon), který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu. Lukostřelec Garin spolu se svým přítelem Pero Tovarem byli číňany zajati a vězněni na Velké čínské zdi. Ovšem v boji proti armádě monster se hodí každá pomocná ruka. Oba jsou tedy zachráněni před popravou a vrženi rovnou doprostřed bojů.
Délka: 103 minut
Hrají: Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe, Tian Jing, Andy Lau, Numan Acar, Eddie Peng, Han Lu, Hanyu Zhang, Kenny Lin, Xuan Huang
Režie: Yimou Zhang
Zvuk: český 5.1, anglický DOLBY ATMOS, portugalský 5.1, francouzský DOLBY ATMOS, španělský 5.1, polsk...

DVDpremiery.cz píše:

UHD BLU-RAY s filmem Velká čínská zeď nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Její tvůrci museli mít dobrý důvod, proč z ní udělali největší stavbu na světě. Velká čínská zeď je opředena mnoha mýty. Jednoho z nich se chopil legendární režisér Čang Yimou, který s pomocí Matta Damona natočil velkolepé dobrodružné fantasy, v němž nepůjde o nic menšího než o záchranu lidské civilizace. Hollywoodská superstar hraje ve Velké čínské zdi mnoha bitvami zoceleného žoldáka Williama Garina, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu. Mimořádně nebezpečná mise v exotickém prostředí nemohla dopadnout dobře, a ani tak výjimečný lukostřelec, jakým je Garin, se nedokázal ubránit obrovské přesile bojovníků tajného seskupení, zvaného Bezejmenný řád. Jejich prvotním úkolem je ochrana masivní a zdánlivě nekonečné zdi, při pohledu na níž by Garinovi i jeho příteli Pero Tovarovi (Pedro Pascal) spadla čelist, kdyby jim nehrozila poprava....

Electro World s.r.o. píše:

Velká čínská zeď je americko-čínský thriller režiséra Yimoua Zhanga. Hlavním hrdinou filmu je lukostřelec William Garin, který se spolu s přítelem Perem Tovarem vydá na cestu do Číny. Chtějí zde získat tajemství střelného prachu, aby na tom později doma zbohatli. Celá mise však nebude vůbec jednoduchá. Při potulkách pouští přijdou až ke zdi, která je opředena legendami a chráněna bojovníky Bezejmenný řádu. Garin s Tovarem se rychle stanou součástí boje proti záhadným bestiím o nichž domácí bojovníci už vědí hodně, ale zatím nepřišli na to, jak je porazit.

levnicek.cz píše:

Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto sadou 21041 Velká čínská zeď od LEGO® Architecture. Odhal důmyslné stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč tisícovkám kilometrů krajiny dolů do údolí a okolo hor skalnatým a nerovným terénem a tvoří tak harmonické spojení přírody a architektury. Tato autenticky detailní LEGO interpretace znázorňuje 2 věže spojené točitou částí zdi na vrcholku tmavě zelené hornaté krajiny s bujnými strmými svahy, stromy a jezery. Obsahuje také zdobenou cedulku v angličtině a čínštině. Tento model LEGO byl navržen tak, aby poskytl příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři. Spoj více modelů dohromady a vytvoř si ohromnou Velkou zeď, která se bude vyjímat na každé výstavce.
Specifikace:
LEGO® Architecture interpretace Velké čínské zdi.
Obsahuje točitou část zdi se 2 věžemi zasaz...

Bambule Království hraček píše:

Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto sadou 21041 Velká čínská zeď od LEGO® Architecture. Odhal důmyslné stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč tisícovkám kilometrů krajiny dolů do údolí a okolo hor skalnatým a nerovným terénem a tvoří tak harmonické spojení přírody a architektury. Tato autenticky detailní LEGO interpretace znázorňuje 2 věže spojené točitou částí zdi na vrcholku tmavě zelené hornaté krajiny s bujnými strmými svahy, stromy a jezery. Obsahuje také zdobenou cedulku v angličtině a čínštině. Tento model LEGO byl navržen tak, aby poskytl příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři. Spoj více modelů dohromady a vytvoř si ohromnou Velkou zeď, která se bude vyjímat na každé výstavce.

Patro.cz píše:

; Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto; sadou 21041 Velká čínská zeď od LEGO® Architecture. Odhal důmyslné; stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč; tisícovkám kilometrů krajiny dolů do

Alza.cz píše:

Stavebnice 551 dílků, doporučený věk od 12 let
Sestavte si Rebel U-wing Fighter a máte další skvělou součást do sbírky LEGO Star Wars. Lego Star Wars je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku vás přenese do světa hvězdných válek, kde můžete bojovat proti Temné straně Síly světelnými meči. Díky stavebnici LEGO Architecture 21041 Velká čínská zeď si můžete sami postavit a užívat jeden z divů světa přímo u sebe doma. Tato jedinečná architektonická památka, která nechybí na seznamu světového dědictví je oblíbenou turistickou památkou a bude se skvěle vyjímat v každém interiéru.LEGO přináší detailní model Velké čínské zdi, který znázorňuje 2 věže spojené točitou částí zdi zasazené do zelené hornaté krajiny. Součástí sady je také ozdobná cedulka v angličtině a čínštině. Náš tip:Vytvořte si spojením více modelů ohromnou Velkou zeď, která se stane dominantou každé LEGO sbírky.Klíčové vlastnostiDetailní model části Velké čínské......

Parametry Velká čínská zeď

Podobné produkty

Podobné fráze: