Katalog > Historie - literatura > Velká čínská zeď

Velká čínská zeď

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 169 Kč
Dostupnost: 10. 12. 2018
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Velká čínská zeď

Doprava: 90 Kč
= 259 Kč
10. 12. 2018
Do obchodu

Popis Velká čínská zeď

Megaknihy.cz píše:

3D puzzle - stavebnice od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3 mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové m

Levneucebnice.cz píše:

3D puzzle - stavebnice od CubicFun vyrobená ze speciálního
materiálu - asi 3 mm silné pěny potažené laminovaným potištěným
papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou
rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním
doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují
pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze
jednoduše vylomíte z archu. Obtížnost 5 , 6. Orientační čas na
sestavení: 150 - 180 minut. Velká čínská zeď (Čchang-čcheng,
doslova ?Dlouhá zeď?) je starý systém opevnění táhnoucí se napříč
severní Čínou. Dnešní podoba zdi byla vybudována za dynastie Ming v
době od konce 14. do začátku 17. století. Jejím účelem bylo chránit
Čínu před mongolskými nájezdy. Zeď se táhne v ohromující délce cca
6000 km (se všemi odbočkami 8858,8km). Zeď v některých úsecích
probíhá v několika liniích a vytváří odbočky (započteno do celkové
délky), na jiných m...

Kosmas.cz píše:

Kniha vypráví o dějinách čínských vztahů se zahraničím a o dějinách Velké zdi; ty dva pojmy v Číně odedávna téměř splývaly a v jistém smyslu splývají dodnes, protože zeď není jenom stavbou, ale i symbolem, vyjádřením postoje.

Bambule Království hraček píše:

Bambule si pro vás připravila Puzzle 3D Čínská zeď – 75 dílků. Díky speciálnímu materiálu – 3mm silná pěna potažená papírem – není nutno dílky k sobě lepit. Kdykoliv můžete puzzle rozložit a znovu složit. 3D puzzle zabaví celou rodinu a stanou se sběratelským či dekorativním doplňkem do bytu. Podívejte se i na další 3D puzzle v naší nabídce.

DVDpremiery.cz píše:

Vychutnejte si jedinečný zážitek ve 3D v pohodlí domova s filmem Velká čínská zeď. Zdarma je také přiložen BLU-RAY s 2D verzí filmu. V hlavní roli příběhu elitního vojáka, který musel v kulisách jedné z nejznámějších staveb světa bojovat za záchranu lidstva, se představuje světová superstar MATT DAMON, ve vedlejších rolích strhujícího velkofilmu září JING TIAN, PEDRO PASCAL, WILLEM DAFOE a ANDY LAU.BONUSY:• Vynechané a prodloužené scény • Matt Damon v Číně • Válečné zbraně• Člověk vs. Monstrum • Tvorba velkolepého světa • Práce s režisérem Zhang Yimouem • Vizuální efekty Velké čínské zdi

FilmGame.cz píše:

Jedná se o nativní 4k. Film je natočen 4k kamerami.
Její tvůrci museli mít dobrý důvod, proč z ní udělali největší stavbu na světě. Velká čínská zeď je opředena mnoha mýty. Jednoho z nich se chopil legendární režisér Čang Yimou, který s pomocí Matta Damona natočil velkolepé dobrodružné fantasy, v němž nepůjde o nic menšího než o záchranu lidské civilizace.
Hollywoodská superstar hraje ve Velké čínské zdi mnoha bitvami zoceleného žoldáka Williama Garina, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu. Mimořádně nebezpečná mise v exotickém prostředí nemohla dopadnout dobře, a ani tak výjimečný lukostřelec, jakým je Garin, se nedokázal ubránit obrovské přesile bojovníků tajného seskupení, zvaného Bezejmenný řád.
Jejich prvotním úkolem je ochrana masivní a zdánlivě nekonečné zdi, při pohledu na níž by Garinovi i jeho příteli Pero Tovarovi (Pedro Pascal) spadla čelist, kdyby jim nehrozila poprava. Na tu však nedojde, na zeď zaútočí armáda monster a pomoc...

levnicek.cz píše:

Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto sadou 21041 Velká čínská zeď od LEGO® Architecture. Odhal důmyslné stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč tisícovkám kilometrů krajiny dolů do údolí a okolo hor skalnatým a nerovným terénem a tvoří tak harmonické spojení přírody a architektury. Tato autenticky detailní LEGO interpretace znázorňuje 2 věže spojené točitou částí zdi na vrcholku tmavě zelené hornaté krajiny s bujnými strmými svahy, stromy a jezery. Obsahuje také zdobenou cedulku v angličtině a čínštině. Tento model LEGO byl navržen tak, aby poskytl příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři. Spoj více modelů dohromady a vytvoř si ohromnou Velkou zeď, která se bude vyjímat na každé výstavce.
Specifikace:
LEGO® Architecture interpretace Velké čínské zdi.
Obsahuje točitou část zdi se 2 věžemi zasaz...

Parametry Velká čínská zeď

Podobné produkty

Podobné fráze: