Katalog > Herní konzole > Nintendo Classic Mini SNES

Nintendo Classic Mini SNES

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 890 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 1 890 Kč
Porovnat 6 obchodů
Retro zábava v HD Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System obsahuje 21 před instalovaných her a může být snadno zapojen do HD obrazovky za pomoci HDMI kabelu. Vůbec poprvé si pak budou moct hráči užít mezigalaktické dobrodružství ve hře Star Fox 2, pokračování původního Star Foxu, které bylo vytvořeno během éry konzole Super Nintendo, ale nebylo nikdy a NIKDE vydáno! Nintendo C...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nintendo Classic Mini SNES

Popis Nintendo Classic Mini SNES

KASA.cz píše:

Návrat další videoherní legendy
Konzole Super Nintendo Entertainment System (zkráceně SNES), následovník legendárního Nintendo Entertainment System (známého spíše jako NES), se vrací v nové formě nesoucí název Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System! Původně v Evropě, vydaná v roce 1992, tato herní konzole představila mnoho z nejlepších videoher své doby a vlastně herní historie vůbec. Těšit se tak můžete na klasiky jako je například Super Mario World, The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario Kart, Super Metroid či F-ZERO.
Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System obsahuje 21 před instalovaných her a může být snadno zapojen do HD obrazovky za pomoci HDMI kabelu. Vůbec poprvé si pak budou moct hráči užít mezigalaktické dobrodružství ve hře Star Fox 2, pokračování původního Star Foxu, které bylo vytvořeno během éry konzole Super Nintendo, ale nebylo nikdy a NIKDE vydáno!
Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainm...

Alza.cz píše:

Herní konzole - Klasická SNES konzole, následovník legendárního Nintendo Entertainment System (známého spíše jako NES), je zpět. Tento 16bitový systém bude obsahovat 21 titulů a můžete jej jednoduše zapojit do TV pomocí HD kabelu.
Máme pro vás žádanou novinku z herní oblasti od společnosti Nintendo. Říká vám něco zkratka SNES? Jedná se o legendární herní konzoli Super Nintendo Entertainment System, která původně vznikla v Japonsku už v roce 1990. A právě teď máte ideální možnost si repliku SNES pořídit. Klíčové vlastnosti retro herní konzole Nintendo SNES MiniLegendární herní konzole je zpětDva ovladače součástí baleníK obrazovce lze připojit pomocí HD kabeluK dispozici 21 předinstalovaných her 16bitová herní éra je zpětReplika původní herní konzole SNES dostala nové jméno. Zapamatujte si Nintendo Classic Mini. Ale to není ani zdaleka vše. Nintendo totiž zapracovalo a rovnou vám k nové konzoli......

Parametry Nintendo Classic Mini SNES

Výrobce Nintendo

Podobné produkty

Podobné fráze: