Katalog > Hardware

Hardware

Nalezeno:    44 produktů

Tama HH 905

stojan Hi-Hat - HH 905 Tam&

Více informací
od 7 190 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HP 900-7H

pružina-díl bicí šlapky, Hard Type

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HT 530

stolička bicí - HT 530 Tam&

Více informací
od 5 050 Kč
Koupit nejlevněji
od 1 100 Kč
Koupit nejlevněji

DW 20

Pružina k basovému pedálu DW 20 Tato pružina je určena především pro pedály značky DW, použít ji lze ale i jinde. Vyrobena je z kvalitní pochhromované oceli.

Více informací

Roland RDT-SH

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky s hydraulickým systémem pro nastavení výšky. Tvarovaný sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý hydraulický systém pro nastavení výšky.

Více informací

Roland RDT-SV

Bubenická sedačka RDT-SV je profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň tvarovaného sedáku tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a jeho dlouhou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý šroubovací systém pro nastavení výšky.

Více informací

Dixon PSN9100MHM

Bubenická sedačka Bubenická sedačka s motosedákem s pohodlným vinylovým potahem a třemi dvojitými nohami s pogumovanými koncovkami pro vyšší stabilitu. Výšku lze nastavit pomocí odolné šroubovicové konstrukce o délce 320 milimetrů s paměťovou objímkou, která je uchycena v trubce dlouhé 200 milimetrů. Značka Dixon není na trhu žádným nováčkem, s výrobou kvalitních bicích nástrojů, hardwaru a příslušenství již má téměř čtyřicetiletou praxi. Od založení v roce 1979 v americkém St. Louis si její výrobky oblíbila celá řada hráčů – v poslední době na bicí značky Dixon nedají dopu...

Více informací

Roland APC-10

Multiclamp Univerzální držák k uchycení modulů elektronických bicí řady V-Drums Acoustic Design. Zvukový modul V-Drums se obvykle v rámci soupravy uchycuje ke stojanu na hi-hat nebo činely a APC-10 je univerzální držák, který to zařídí. S teleskopickým posuvníkem lze modul snadno nastavit do správné polohy a díky dostatečně dlouhému závitu je možné svorku připevnit i k těm nejširším komponentům.

Více informací

Yamaha DS950

Bubenická sedačka Tento model bubenické stoličky spočívá na standardní dvojité trojnožce zaručující maximální stabilitu. Sedák je obdelníkový, polstrovaný a potažen vinylem. Rozměry sedáku jsou 48 x 39 centimetrů, výška lze nastavit mezi 46 a 65 centimetry.

Více informací

Pearl SP-64NF

Pružina k basovému pedálu PEARL SP-64NFToto balení obsahuje pružinu pro pedál k basovému bubnu, která je vyrobená z kvalitní oceli. Vhodná například pro pedály Demon.

Více informací

K&M 14038

Bubenická sedačka Profesionální bubenická židle on německé značky K&M. Vyrobena je z pevné oceli, která společně s širokou základnou zajistí maximální stabilitu. Je výškově nastavitelná v rozmezí 465 - 670 mm díky klasickému šroubovacího systému, který je možné zablokovat pomocí svorky. Ergonomický polstrovaný sedák potažený protiskluzovou imitací kůže zajistí pohodlí i při dlouhém hraní a je možné jim otáčet i po uzamčení šroubovacího systému.

Více informací

Mapex T575A

Bubenická sedačka MAPEX T575ASedačka Mapex řady T575 nabízí bubeníkům komfort, odolnost a kvalitu. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený koženkou a je výškově nastavitelný od 41 do 62 cm.

Více informací

Mapex MC910EB

Multiclamp MAPEX MC910EBČerný multiclamp s novým designem a posuvnou funkcí.

Více informací

Yamaha CSAT924A

Multiclamp Tento multiclamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Umožňuje spojení všech typů standardních stojanů, držáků a jiných částí hardware.

Více informací

Ahead SPG-R

Bubenická sedačka Bubenická sedačka vyrobená pro náročné hráče, kteří požadují ten největší herní komfort, který jim zajistí speciální ergonomický sedák. Eliminuje tlak na kostrč a přirozeně podporuje pohybující se tělo a dodává mu pevnou oporu. Technické údaje:• Potah: Červený velur• Materiál: Hustá paměťová pěna• Rozdělený sedák• 4 nohy• Dvojité uzamykání výšky• Umožňuje třírozměrný pohyb pánve• Uvolňuje tlak na kostrč• Podporuje přirozený pohyb páteře a ramen• Délka sedáku: 46 cm• Šířka sedáku: 38 cm• Tlou...

Více informací

K&M Gomezz Drummer´s Throne

Bubenická sedačka Tato profesionální bubenická stolička nabídne skvělou stabilitu díky trojnožkové základně z té nejpevnější oceli. Samozřejmostí je výšková nastavitelnost v centimetrových krocích, ergonomicky tvarovaný sedák z měkké a odolné koženky i možnost složení pro snadný transport. Oproti konvenčním stoličkám není třeba nic šroubovat, veškeré nastavení probíhá pomocí spolehlivých upínacích pák. Gumové nožky nejen eliminují klouzání stoličky, ale taktéž zmírňují vibrace přenášené z podlahy.

Více informací

K&M Nick

Bubenická sedačka Profesionální bubenická židle on německé značky K&M. Vyrobena je z pevné oceli v černé povrchové úpravě, která společně s širokou základnou zajistí maximální stabilitu. Je výškově nastavitelná v rozmezí 510 - 710 mm pomocí jednoduchého, ale funkčního upínacího mechanismu. Ergonomický polstrovaný sedák potažený protiskluzovou imitací kůže zajistí pohodlí i při dlouhém hraní.

Více informací

Dixon PSN-K902HBW-KS

Bubenická sedačka Profesionální bubenická sedačka s motosedákem s potahem ze syntetické kůže a třemi dvojitými nohami s pogumovanými koncovkami pro vyšší stabilitu. Výšku lze nastavit pomocí odolné šroubovicové konstrukce o délce 320 milimetrů s paměťovou objímkou, která je uchycena v trubce dlouhé 200 milimetrů. Značka Dixon není na trhu žádným nováčkem, s výrobou kvalitních bicích nástrojů, hardwaru a příslušenství již má téměř čtyřicetiletou praxi. Od založení v roce 1979 v americkém St. Louis si její výrobky oblíbila celá řada hráčů – v poslední době na bicí značky Dixo...

Více informací

Basix DC-2.2

Bubenická sedačka DC-2.2 je stolička k bicím, která už nabízí profesionální kvalitu. Její konstrukce z pochromované oceli je velmi spolehlivá a díky třem dvojitým nohám je velmi stabilní. Vypolstrované a vytvarované sedátko, je velmi pohodlné, přičemž inteligentní mechanismus zabraňuje nechtěnému protáčení. Ani při delším hraní se s touto stoličkou nebudete cítit nepohodlně. • Veliké nožky• Dvojitě vyztužený• Masivní, precizní vřeteno soustruhu• Uložení pro sedlo/textil s postraním záševkem• Cca. 35 cm šíře / 9 cm výška• Výška cca. 43 cm / 69 c...

Více informací

Mapex MC910

Multiclamp MAPEX MC910Tento držák v podobně dvojitého clampu s nastavitelným rozsahem je vyroben z kvalitní oceli.

Více informací

Sonor MH-MC Multiclamp Basic

Multiclamp Univerzální multiclamp z chromované oceli s vnitřními pogumovanými vložkami, které zabraňují poškrábání svíraných ocelových tyčí.

Více informací

Gibraltar 9608RW2T

Bubenická sedačka GIBRALTAR 9608RW2TTato velmi pohodlná a spolehlivá bubenická sedačka nadchne každého pokročilého i profesionálního bubeníka. Jednak má samozřejmě dvojité nohy, čili je velmi stabilní, ale hlavně se rozhodně díky zesíleným koncovkám nožek nehne ani o píď. Navíc dostala vylepšený tvar sedáku s potahem z jemného, příjemně vzdušného nylonu. Podtrženo sečteno: velmi pohodlná a stabilní sedačka pro jakkoli dlouhé cvičení či koncert. Technické údaje:• Dvojité nožky• Zvětšená zakončení nožek pro větší stabilitu• Nový, pohodlnější tvar sedá...

Více informací

Sonor Pedal Spring for 400 Series

Pružina k basovému pedálu Pružina včetně šroubu, podložeky, matky a očka.

Více informací

DW MG2234

Multiclamp DW MG2234 Tento multiclamp umožňuje nastavit vou délku stejně jako úhel uchycení. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

Pearl AX-25

Multiclamp PEARL AX-25Tento clamp je vyroben z kvalitní oceli a umožňuje uchycení hardwaru s průměrem mezi 0,5 a 1,125 palci, tedy 13 a 28 milimetry.

Více informací

Tama HT250

Bubenická sedačka Bubenická sedačka HT250 patří k evergeenům v nabídce firmy Tama, protože nabízí výbornou kvalitu za dostupnou cenu. Silně polstrované sedátko v moto úpravě má měkký a zároveň pevný podklad. Poskytuje tak maximální stabilitu a zabraňuje případnému klouzání při hře. Kovové části jsou velmi odolné, systém tří dvojitých nožek nabízí maximální možnou stabilitu. Výšková nastavitelnost je samozřejmostí, lze se pohybovat v rozsahu od 460 do 660 mm.

Více informací

Meinl MC-1

Držák perkusí MEINL MULTICLAMP Tento multiclamp je vhodný v situacích, kdy připevnit další hardware. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

Meinl HMC-1 Multiclamp

Multiclamp MEINL HMC-1 MULTICLAMPTato pevná svorka funguje jako držák perkusí. Její délka je plně nastavitelná a je vyrobená z oceli.

Více informací

Tama HT730

Bubenická sedačka TAMA HT 730 HT 730 je stolička k bicím, která je jednou z nejpopulárnější v nabídce Tama. To zejména díky velmi pohodlnému ergonomickému sedátku, které je hybridně tvaorvané. Kovové části jsou velmi odolné, systém tří dvojitých nožek nabízí maximální možnou stabilitu. Výšková nastavitelnost je samozřejmostí, lze se pohybovat v rozsahu od 480 po 670 mm. • Šroubovice• Tvarovaný sedák s vyšitým logem Tama• Trojnožka• Vyšší verze 480-670 mm

Více informací

Gibraltar 9608M

Bubenická sedačka GIBRALTAR 9608 MOTOCYCLE THRONE V nabídce Gibraltar nalezenete všechny potřebné varianty, tvary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 71 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem. ...

Více informací

Gibraltar SC-15C

Pružina k basovému pedálu GIBRALTAR SC-15CToto balení obsahuje dva kusy pružin pro pedály k basovému bubnu. Vyrobeny jsou z kvalitní oceli.

Více informací

Gibraltar SC-AM1

Držák perkusí GIBRALTAR SC-AM1Tento držák vyrobený z kvalitní oceli je určen pro jeden či dva kusy perkusí. Přichytit ho lze na libovolný stojan a jeho tyčka je silná 9,5 milimetru.

Více informací

DW 776

Multiclamp DW 776 Tento clamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Dlouhý je 7 palců a zakončen je upínáky s paměťovými objímkami.

Více informací

DW 774

Multiclamp DW 774 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru od 16 do 29 milimetrů na obou stranách. Je 18 centimetrů dlouhá a umožňuje úhlové nastavení. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

DW 798

Multiclamp DW 778 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru do 14 milimetrů na obou stranách. Jeho délka odpovídá 30,5 centimetrům a umožňuje úhlové nastavení. Vyroben je z kvalitní oceli.

Více informací

DW MG-4

Multiclamp DW MG-4 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru od 14 do 32 milimetrů na obou stranách. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

Mapex T775

Bubenická sedačka MAPEX 775ASedačka Mapex řady T775 nabízí to nejlepší, co tato firma vyrábí. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený koženkou a je díky šroubovici plynule výškově nastavitelný od 41 do 62 cm. V požadované výšce si potom sedák snadno zamknete pomocí paměťových zámků. Další pohodlí navíc nabídne zádová opěrka. Celá stolička stojí na čtyřech dvojitých nohách zakončených protiskluzovými gumovými koncovkami...

Více informací

Mapex MBL 909

Multiclamp Díky tomuto clampu bude beater směřovat přímo ke středu blány

Více informací

Gibraltar SC-0052

Pružina k basovému pedálu GIBRALTAR SC-0052Toto balení obsahuje dva kusy pružin pro pedály k basovému bubnu. Vyrobeny jsou z kvalitní oceli.

Více informací

Roland RDT-SHV

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky s hydraulickým systémem pro nastavení výšky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň tvarovaného sedáku tvoří pohodlná pěna a dlouholetou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý hydraulický systém pro nastavení výšky.

Více informací

Tama MC 69

Multiclamp • Clamp + omni-ball L-rod• Pro tomy od velikosti 8" do 12"• 19,1 do 28,6mm

Více informací

Gibraltar 9608MB

Bubenická sedačka GIBRALTAR 9608MB OVERSIZED MOTOCYCLE THRONE WITH BACKRESTV nabídce Gibraltar nalezenete všechny potřebné varianty, tvary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s extra velkým motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 71 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a...

Více informací

Podobné fráze: