Katalog > Handsfree sady do auta > Parrot CK 3000 Evolution

Parrot CK 3000 Evolution

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 741 Kč
Dostupnost: Skladem
Pamatuje si spárování až s 5ti telefony.Tato HF sada v sobě ukrývá vymoženosti hlasového ovládání jako PARROT CK3100. Otočné tlačítko umožňuje ovládat hlasitost hovoru # hlasové ovládání, paměť pro 5 telefonů, synchronizace tel adresáře sestava: řídící jednotka,ext.mikrofon, panel se dvěma tlačítky, mute box pro připojení do repro automobilu s ISO konektory, kabeláž . Sada jako jediná na trhu umo...

Všechny nabídky pro Parrot CK 3000 Evolution

Popis Parrot CK 3000 Evolution

MADER computer píše:

Technicky vyspělá, designová podsvícená herní klávesnice pro dokonalý požitek ze hry. Disponuje funkcí anti-ghosting, díky které budete mít hru ještě více pod kontrolou.
Nechybí klasický numerický blok. Klávesnice je miimo hraní her vhodná i na běžné každodenní použití. Připojit k PC ji můžete prostřednictvím USB 2.0 kontektoru.
Typ klávesnice:
- herní, multimediální klávesy
Připojení :
- USB
Barva:
- černá
Rozložení kláves:
9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti, volitelná síla podsvícení, vysoce kvalitní feritový kabel o délce 1.6 m.
Další vlastnosti:
- 9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti
- volitelná síla podsvícení
- vysoce kvalitní feritový kabel o délce 1.6 m
Kompatibilita:
- Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10

ONLINESHOP.cz píše:

Crono CK3000 Podsvícená herní klávesnice s numerickým blokem, vybavena 9 programovatelnými klávesami. Disponuje funkcíanti-ghosting. Připojit klávesnici můžete pomocí konektoru USB 2.0. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Rozložení kláves: CZ/SK Rozhraní: USB 2.0 Multimediální klávesy: ano Barva: černá Podsvícení: ano

Digiboss.cz píše:

CRONO gaming klávesnice CK3000, podsvícená, CZ+SK, USB, Black (CK3000) najdte na Digiboss.cz. CRONO gaming klávesnice CK3000, podsvícená, CZ+SK, USB, Black (CK3000) nabízíme i na splátky. Popis produktu:Technicky vyspělá, designová podsvícená herní klávesnice pro dokonalý požitek ze hry. Disponuje funkcí anti-ghosting, díky které budete mít hru ještě více pod kontrolou. Nechybí klasický numerický blok. Klávesnice je miimo hraní her vhodná i na běžné každodenní použití. Připojit k PC ji můžete prostřednictvím USB 2.0 kontektoru.
Typ klávesnice: - herní, multimediální klávesy
Připojení : - USB
Barva:- černá
Další vlastnosti: - 9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti-...

Parametry Parrot CK 3000 Evolution

Výrobce Parrot

Podobné produkty

Podobné fráze: