Katalog > Grafické karty > PALiT GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition, 8GB GDDR5

PALiT GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition, 8GB GDDR5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 14 998 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 14 998 Kč
Porovnat 2 obchody
    GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition Zbrusu nová série herních grafických karet Palit GameRock je speciálně vytvořena pro herní nadšence, kteří chtějí ultimátní herní zážitek. Série GameRock nabízí nejlepší herní funkce, nejlepší chladicí systém a nejvyšší kvalitu. GeForce GTX 1070 je extrémně výkonná herní grafická karta, využívající novou architekturu NVIDIA Pascal, paměť typu GDD...

Všechny nabídky pro PALiT GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition, 8GB GDDR5

Popis PALiT GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition, 8GB GDDR5

 
 
GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition
Zbrusu nová série herních grafických karet Palit GameRock je speciálně vytvořena pro herní nadšence, kteří chtějí ultimátní herní zážitek. Série GameRock nabízí nejlepší herní funkce, nejlepší chladicí systém a nejvyšší kvalitu. GeForce GTX 1070 je extrémně výkonná herní grafická karta, využívající novou architekturu NVIDIA Pascal, paměť typu GDDR5 a podporující DirectX 12, který vám zajistí ty nejrychlejší, nejplynulejší a energeticky nejvýhodnější herní zážitky.
VR a NVIDIA GameWorks
Získejte výkon k pohánění virtuální reality, ultra-vysoká rozlišení a možnost připojení více monitorů. Navíc přineste do každé hry více realismu s technologií NVIDIA GameWorks, která přináší skutečný kinematografický zážitek, plynulejší hru a novou možnost pořizování obrázku ze hry, které pak můžete sdílet. To vše s nejnižší latencí a plug-and-play kompatibilitou s předními headsety pro virtuální realitu.
NVIDIA Ansel < b...

Parametry PALiT GeForce GTX 1070 GameRock Premium Edition, 8GB GDDR5

Výrobce Palit

Podobné produkty

Podobné fráze: