Katalog > Grafické karty > MSI RX 480 Gaming X 4G

MSI RX 480 Gaming X 4G

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 6 824 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 6 824 Kč
MSI Radeon RX 480 GAMING X Společnost MSI přináší na trh novou grafickou kartu s označením Radeon RX 480 GAMING X, která uživateli nabízí neuvěřitelné 4 GB GDDR5 paměti, 256-bit sběrnici a podporu DirectX 12. LiquidVR LiquidVR je iniciativa společnosti AMD dedikovaná pro vytvoření a udržování co nejrealističtějšího dojmu při využívání virtuální reality. Vedena blízkou spoluprací s klíčov...

Všechny nabídky pro MSI RX 480 Gaming X 4G

Popis MSI RX 480 Gaming X 4G

MSI Radeon RX 480 GAMING X
Společnost MSI přináší na trh novou grafickou kartu s označením Radeon RX 480 GAMING X, která uživateli nabízí neuvěřitelné 4 GB GDDR5 paměti, 256-bit sběrnici a podporu DirectX 12.
LiquidVR
LiquidVR je iniciativa společnosti AMD dedikovaná pro vytvoření a udržování co nejrealističtějšího dojmu při využívání virtuální reality. Vedena blízkou spoluprací s klíčovými technologickými partnery. LiquidVR používá softwarové a hardwarové podsystémy AMD GPU, aby překonala časté problémy při tvorbě co nejrealističtějšího dojmu při využívání virtuální reality jako je např. redukce prodlevy mezi reálným pohybem a zobrazením tohoto pohybu na brýlích VR pod 10 milisekund. Toto je velmi důležitý krok při řešení nepohodlí při používání virtuální reality, kterým je kinetóza, která se může dostavit, pokud bude rozdíl mezi virtuálním a reálným pohybem hlavy třeba i jen o pár milisekund delší.
XConnect
Nikdy nebylo snazší připojit a používat e...

Parametry MSI RX 480 Gaming X 4G

Výrobce MSI
Velikost grafické paměti 4096MB
Výrobce grafického čipu AMD
Grafický čip Radeon
Rozhraní Sběrnice PCI Express je novější a výkonnější, komunikuje sériově. PCI Express
Model grafického čipu Radeon RX 480

Podobné produkty

Podobné fráze: