Katalog > GPS navigace do auta > Mio Spirit 5400 LM Europe

Mio Spirit 5400 LM Europe

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 798 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 798 Kč
POPIS PRODUKTU Parkovací asistent Navigace MIO Spirit 5400 Full Europe + lifetime je navržena tak, aby umožnila jednodušší nalezení parkovacího místa. Díky funkci Parkovacího asistenta vám automaticky zobrazí seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od vašeho cíle. Už se nebudete muset zatěžovat hledáním místa pro zaparkování vašeho vozidla. Režim chůze Navigace funguje perf...

Všechny nabídky pro Mio Spirit 5400 LM Europe

Popis Mio Spirit 5400 LM Europe

POPIS PRODUKTU
Parkovací asistent
Navigace MIO Spirit 5400 Full Europe + lifetime je navržena tak, aby umožnila jednodušší nalezení parkovacího místa. Díky funkci Parkovacího asistenta vám automaticky zobrazí seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od vašeho cíle. Už se nebudete muset zatěžovat hledáním místa pro zaparkování vašeho vozidla.
Režim chůze
Navigace funguje perfektně v autě i mimo něj. K dispozici je režim chůze s 2D mapou, díky kterému se můžete procházet po městě a vychutnávat si jeho památky, aniž jste zabloudili. Objevíte tak nová místa, která jsou pro auta nepřístupná.
Naplánujte si výlet
S výkonným plánovačem výletů autem, můžete v pohodlí vašeho domova naplánovat trasu prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Váš výlet si můžete naplánovat přímo na přístroji a nastavit si na trase několik bodů. K dispozici je také náhled trasy s její simulací.
Získejte přehled
Díky funkci Lane Guidance budete při...

Parametry Mio Spirit 5400 LM Europe

Výrobce Mio
Typ Automobilové
Hmotnost 134g
Velikost displeje Hodnota se běžně udává v palcích ["].
1 palec = 2.54 cm
4.3"
Mapové oblasti Evropa

Podobné produkty

Podobné fráze: