Katalog > GPS navigace do auta > Garmin zümo 395 Europe Lifetime

Garmin zümo 395 Europe Lifetime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 10 646 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 10 646 Kč
Porovnat 2 obchody
Navigace zumo 395 je konstruována, vyráběna a speciálně testována pro jedinečné potřeby motorkářů. Jedná se o inovaci předchozího oblíbeného modelu zumo 390. Samozřejmostí zůstává Bluetooth připojení, které umožňuje spárování s mobilním telefonem i Bluetooth sluchátkem. Zůstal také způsob výpočtu trasy "klikaté silnice". Taktéž možnost konroly a sledování tlaku v pneumatikách pomocí speciálních...

Všechny nabídky pro Garmin zümo 395 Europe Lifetime

Popis Garmin zümo 395 Europe Lifetime

Navigace zumo 395 je konstruována, vyráběna a speciálně testována pro jedinečné potřeby motorkářů. Jedná se o inovaci předchozího oblíbeného modelu zumo 390.
Samozřejmostí zůstává Bluetooth připojení, které umožňuje spárování s mobilním telefonem i Bluetooth sluchátkem. Zůstal také způsob výpočtu trasy "klikaté silnice".
Taktéž možnost konroly a sledování tlaku v pneumatikách pomocí speciálních bezdrátových čidel na ventilky ( čidla nejsou součástí balení přístroje ) je zachována.
Z hlediska Bluetooth přibyla možnost streamování hudby z připojeného mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače. Zároveň přibyla aplikace pro přehrávání hudby uložené přímo v navigaci nebo na paměťové kartě.
Novinkou u tohoto modelu je také funkce "Tvarování trasy", která umožňuje snadnou možnost úpravy trasy pomocí vkládání průjezdních bodů přímo z mapy.
Novinkou jsou také funkce, zvyšující bezpečnost jízdy. Navigace během řízení upozorní na blížící se ostré zatáčky, změny rychlost...

Parametry Garmin zümo 395 Europe Lifetime

Výrobce Garmin
Typ Motocyklové
Lifetime Zaručuje doživotní aktualizaci map zdarma Ano
Mapové oblasti Evropa
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: