Katalog > GPS navigace do auta > Garmin Drive 60 Lifetime Europe45

Garmin Drive 60 Lifetime Europe45

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 990 Kč
Dostupnost: Skladem
od 4 990 Kč
Porovnat 5 obchodů
Navigace Garmin Drive 60 Lifetime Europe45 Garmin Drive je cenově zajímavá širokoúhlá navigace v tenkém designu, která Vás vždy spolehlivě dovede až do cíle cesty. Oceníte její 6,1“ velký dotykový displej, jednoduché ovládání a českou hlasovou navigaci. Součástí této verze navigace Garmin jsou předehrané mapy 45 států v Evropě s doživotní aktualizací. Navigace poskytuje perfektní navádění a také...

Všechny nabídky pro Garmin Drive 60 Lifetime Europe45

Popis Garmin Drive 60 Lifetime Europe45

DATART.cz píše:

navigační systém s mapami Evropy (45 zemí) • 6,1" dotykový displej • rozlišení: 800×480 pixelů • hlasová navigace v češtině • funkce Garmin Real Directions pro jasnější navigování • USB port • micro SD slot • výdrž na nabití 1 hodina • rozměry: 170 × 94 × 21 mm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

6,1" navigace s bezplatnou doživotní aktualizací mapy Evropy.
Bezplatná aktualizace podrobné mapy celé Evropy
Asistent řazení do jízdních pruhů
Upozornění na povolenou rychlost
Náhledy křižovatek
Navigace řady Drive 60 nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování automobilem potřeba. Jsou schopné vyhledat konkrétní adresu nebo město a navigovat řidiče nejrychlejší nebo nejkratší trasou k cíli. Použité mapy jsou stejně podrobné a stejně kvalitní, jako je tomu u dražších modelů. V ceně navigací je zahrnuto vše, co je k používání navigace potřeba, včetně stojánku a napájecího kabelu do automobilu.
Detailní mapy s bezplatnou aktualizací
Model Drive60 Lifetime Europe45 obsahuje předehranou podrobnou mapu Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná minimálně 3x ročně pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.
Další ...

Digiboss.cz píše:

Garmin Drive 60 Lifetime Europe45 najdte na Digiboss.cz. Garmin Drive 60 Lifetime Europe45 nabízíme i na splátky. Navigace řady Drive 60 nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování automobilem potřeba. Jsou schopné vyhledat konkrétní adresu ( jak podle orientačního, tak popisného čísla ) nebo město a navigovat řidiče nejrychlejší nebo nejkratší trasou k cíli. Použité mapy jsou stejně podrobné a stejně kvalitní, jako je tomu u dražších modelů. V ceně navigace je zahrnuto vše, co je k používání navigace potřeba, včetně stojánku a napájecího kabelu do automobilu.
Navigační funkce:-...

Parametry Garmin Drive 60 Lifetime Europe45

Výrobce Garmin
Typ Automobilové
Velikost displeje Hodnota se běžně udává v palcích ["].
1 palec = 2.54 cm
6"
USB Ano
Lifetime Zaručuje doživotní aktualizaci map zdarma Ano
Mapové oblasti Evropa
Hmotnost 241g

Podobné produkty

Podobné fráze: