Katalog > Gadgety > USB ohřívač nápojů

USB ohřívač nápojů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 84 Kč
Dostupnost: Skladem
Velice užitečná pomůcka pro pracovně vytížené osoby. Uvařili jste si kafe, jenže jste se do práce tak zabrali, že vám stačilo vychladnout? Nic se neděje, stačí hrnek postavit na na náš ohřívač a za pár minut máte nápoj zase krásně teplý a můžete si jej konečně vychutnat. Jednoduše zapojíte ohřívač do USB zdířky a můžete ohřívat cokoliv a kdykoliv budete chtít. Podívejte se na video, jak se přístr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro USB ohřívač nápojů

Popis USB ohřívač nápojů

Krásné dárky Praha píše:

Každému jistě přijde vhod odpočinková káva při ustavičné práci za počítačem. USB ohřívač nápojů Vám připraví rychle horký čaj nebo kávu a nemusíte ani nikam chodit. Stačí ohřívač zapojit do USB portu a ohřát si hrnek s nápojem. Dopřejte si pohodlí při práci u svého počítače. USB ohřívač nápojů je originální dárek do kanceláře. Po zapnutí dokáže ohřát a udržet nápoj na teplotě 50 – 60°C Současně je to i rozbočovač pro porty USB (4x nové porty) Nízká spotřeba proudu Vzadu tlačítko ON / OFF Není potřeba instalace. Funguje na každém počítači.

Rychlé Dárky píše:

USB ohřívač nápojů udržuje nápoj při teplotě 50 - 60°C. Napájen je pouze z USB konektoru a nevyžaduje žádné další adaptéry. Instalace nevyžaduje ovladače, stačí ohřívač zapojit do USB a zapnout.
Specifikace produktu:

Po zapnutí dokáže ohřát a udržet nápoj na teplotě 50 - 60°C
Současně je to i rozbočovat pro porty USB (4x nové porty)
Nízká spotřeba proudu
Vzadu tlačítko ON / OFF
Není potřeba instalace. Funguje na každém počítači

Saruman CZ píše:

USB ohřívač nápojů + HUB je produkt, který Vám dokáže ohřát nápoj a udržet jej při teplotě 50 - 60°C. Ohřívač nápojů se připojuje k počítači USB kabelem a má zabudované 4 USB porty. Můžete souběžně z jednoho USB portu Vašeho počítače napájet ohřívač a rozšířit počet zařízení připojených k počítači díky zabudovanému rozbočovači.Specifikace produktu:Napájení z USB kabelem o délce 1,4 m a nevyžaduje žádné další adaptéry. Instalace nevyžaduje ovladače, stačí ohřívač zapojit do USB a zapnout. Rozměry ohřívače: 9 x 10,5 x 2 cm. Hmotnost 110 g. USB rozbočovač ( 4x USB port )

Originální Dárečky .cz píše:

Pracujete na svém počítači tak tvrdě, až jste pro samotnou práci zapomněli na čaj, který jste si před nějakou dobou udělali? Studený nápoj už není tak dobrý, ohřejte si hrnek s čajem na speciálním USB ohřívači nápojů ve tvaru srdce. Vařič jen zastrčíte do USB a můžete si ohřát nápoj. Originální dárek k PC.

Milujeme Gadgets Praha píše:

Opět pracujete dlouho do noci? Jste už rozmrzelí ze sledování toho jak Vám chladne káva, zatímco se vaše klávesnice stále více a více zahřívá? Tato sladce vypadající podložka pod hrneček vám, po zapojení do USB portu, bude stále zahřívat kávu na 50°C. Svou kávu nebo čaj si tedy můžete vychutnávat po dlouhou dobu a nestarat se o teplotu nápoje.
A bude o starost méně!

USB podložka v podobě sušenky na ohřívání hrnků
Originální dárek pro ty, kteří tráví hodně času u počítače
Rozměr 11 x 11 cm
1x USB ohřívač nápojů Sušenka s kabelem

Geekplanet.cz píše:

Opět pracujete dlouho do noci? Jste už rozmrzelí ze sledování toho jak Vám chladne káva, zatímco se vaše klávesnice stále více a více zahřívá? Tato sladce vypadající podložka pod hrnek vám, po zapojení do USB portu, bude stále zahřívat kávu na 50°C.

Parametry USB ohřívač nápojů

Druh Dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: