Katalog > Gadgety > Romantické okvětní lístky růže

Romantické okvětní lístky růže

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 119 Kč
Dostupnost: Skladem
Romantické okvětní lístky růže udělají z každého večera velkou romantiku ať už je dáte do vany nebo s nimi vysypete cestu do postele.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Romantické okvětní lístky růže

Popis Romantické okvětní lístky růže

Originální Dárečky .cz píše:

Připravte si nezapomenutelný romantický večer se svou partnerkou. Na svatého Valentýna uvařte výbornou večeři, romantickou koupel a do vany nasypte romantické okvětní lístky růže. Takovému gestu žádná žena neodolá. Originální dárek pro všechny romantické duše. 1x romantické okvětní lístky růže cca 144 lístků.
Barva: růžová

Milujeme Gadgets Praha píše:

Romantické okvětní lístky růže udělají z každého večera velkou romantiku ať už je dáte do vany nebo s nimi vysypete cestu do postele.
Romantické okvětní lístky růže
Balení obsahuje 150 plátků růží
Materiál : velice jemný textil
1x Romantické okvětní lístky růže

Rychlé Dárky píše:

Romantické okvětní lístky růže udělají z každého večera velkou romantiku ať už je dáte do vany nebo s nimi vysypete cestu do postele. Sada obsahuje 600 kusů okvětních textilních lístků a 14 ks voňavých aromatických mydel ve tvaru růžiček. Velikost balení je 16 x 16 cm.

4home.cz píše:


Překvapte svoji milou něčím výjimečným! Romantické okvětní lístky růže udělají z každého večera velkou romantiku, je jen na Vás jak je využijete, můžete jimi vylepšit společnou horkou koupel nebo je vysypte na cestu k posteli, fantazii se meze nekladou.

Parametry Romantické okvětní lístky růže

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: