Katalog > Gadgety > Pokémon GO Plus

Pokémon GO Plus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 043 Kč
Dostupnost: Skladem
Prohledejte své okolí a chyťte je všechny! Náramek Pokémon GO Plus lze použít s jakýmkoliv kompatibilním chytrým telefonem, na kterém je nainstalovaná aplikace Pokémon GO. Po spárování náramku s telefonem přes Bluetooth LE a krátkém instalačním procesu můžete jednodušeji chytat Pokémony a vybírat Pokéstopy. Pohodlné chytání Pokud je váš chytrý telefon s aplikací Pokémon GO a náramek Pokémon G...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pokémon GO Plus

Popis Pokémon GO Plus

T.S.BOHEMIA píše:

Hra pro Nintendo Switch - Vyražte na cestu do Kanto regionu se svým věrným společníkem, Pikachu, abyste se stali tím nejlepším Pokémon trenérem.
Balení obsahuje hru Pokémon Let's Go: Pikachu! a Poké Ball Plus

FilmGame.cz píše:

Balení obsahuje:

Hru Pokémon Let's Go: Eevee! pro Nintendo Switch
Poké Ball Plus
Při použití s Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu - to vše Poké Ball Plus hravě zvládne.


Dvojice her Pokémon: Let's Go, Eevee! a Pokémon: Let's Go, Pikachu! přináší klasický zážitek z Pokémoních RPG her na konzoli Nintendo Switch s krásnou HD grafikou a hratelností, která potěší jak ty, kteří tuto sériii důvěrně znají, tak nováčky.
 

Obě hry pak kromě klasického příběhu pak nabídnou možnost hrát kooperativně ve dvou hráčích s kamarádem a hluboké propojení s mobilním hitem Pokémon GO!
 
 

Pokémoni se chytají podobně, jako je tomu v případě Pokémon GO, a to za pomoci Joy-Conu buď sólo nebo s dalším hráčem.
A pokud by vás omrzel Joy-Con ovladač, nebo budete chtít být styloví, pak si musíte pořídit PokéBall Plus (pr...

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli Hoďte rukou, jako byste házeli Poké Ballem a chyťte divoké Pokémony, ať už s pomocí Joy-Con ovladače či příslušenství Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky, aby přivedl vaše dobrodružství k životu. Balení obsahuje hru Pokémon Let's Go: Pikachu! a Poké Ball Plus
% Vydejte se s vaším parťákem Pikachuem na cestu do magického Kanto regionu, bojujte s ostatními trenéry Pokémonů a staňte se nejlepším trenérem, jakého kdy Kanto poznal. Vydejte se se svým parťákem Pikachuem na lov Pokémonů, vyzvěte na souboj ostatní trenéry a staňte se nejlepším trenérem Pokémonů.  Let's go Pikachu si můžete kdykoliv zahrát i s kamarádem za použití druhého Joy-Conu nebo elektronického Poké Ballu Plus......

MALL.CZ píše:

Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! Přináší zpátky klasický zážitek z Pokémoních RPG her na konzoli Nintendo Switch s krásnou HD grafikou a hratelností, která potěší jak veterány série, tak nováčky.

KASA.cz píše:

Balení obsahuje hru Pokémon Let's Go: Eevee! a Poké Ball Plus
Vyražte na cestu do Kanto regionu se svým věrným společníkem, Eevee, abyste se stali tím nejlepším Pokémon trenérem.
Hoďte rukou, jako byste házeli Poké Ballem a chyťte divoké Pokémony, ať už s pomocí Joy-Con ovladače či příslušenství Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky, aby přivedl vaše dobrodružství k životu. Sdílejte své dobrodružství s rodinou či přáteli s druhým Joy-Con ovladačem nebo Poké Ball Plus (prodávané samostatně). Dokonce lze propojit s Pokémon GO hrou na kompatibilním smartphonu a přenášet pokémony z Kanto regionu!
Objevte rozsáhlý region Kanto! Divocí pokémoni se prohání po světě a vy je můžete chytat jako opravdový Pokémon Trenér pomocí pohybu, dobrého časování a správně vybraného Poké Ballu. Zajděte si na procházku s vaším oblíbeným Pokémonem s Poké Ball Plus! Propojte hru s Pokémon GO a získejte Pokémony z Kanto regionu.
Dostaňte se na vrchol kariéry trenéra Pokémo...

Parametry Pokémon GO Plus

Výrobce Nintendo

Podobné produkty

Podobné fráze: