Katalog > Gadgety > Obrácené hodiny

Obrácené hodiny

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 130 Kč
Dostupnost: Skladem
Chtěli byste si ze svých známých udělat legraci? Pak si pořiďte tyto velké inverzní hodiny, kterými je jistě pobavíte. pokaždé, když se na tyto super hodiny podíváte,budete mít problém přesně poznat, kolik že je to vůbec hodin. Hodiny se také hodí jako dárek kamarádovi, který má smysl pro humor. Podrobný popis: -Všechny tři ručičky hodin se točí v opačném směru -Hodiny jsou velké a skvěle zaujm...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Obrácené hodiny

Popis Obrácené hodiny

Krásné dárky Praha píše:

Milujete zdokonalování vašeho příbytku pomocí netradičních věcí a nápadů? Popleťte hlavu celé rodině obracenými hodinami. Nahraďte své staré nudné hodiny těmito originálními, které jdou zdánlivě pozpátku. Není otočen jen směr tikotu, ale také posloupnost číslic.

BONY plus píše:

Obrácené hodiny 30cm Originální nástěnné hodiny, které ukazují čas pozpátku ... Škoda jen, že pomocí nich nemládneme! Ačkoliv se tyto hodiny na první pohled neliší od ostatních hodin, skrývají velké tajemství - jejich ručičky se pohybují opačným směrem. Stačí je pověsit na zeď a počkejte si kolik lidí se nachytá. "Omlazovací" hodiny jsou zábavný a originální dárek k narozeninám. Ideální pro každý bar a hospodu. Materiál: sklo, plast Průměr hodin: 30 cm 1x baterie AA (je součástí balení) Barvy: zlatá, stříbrná

Originální Dárečky .cz píše:

Přesně tak. Už neplatí co nás učily maminky. Tyto hodiny jsou zcela atypické a tak Vám letmý pohled na ciferník už nebude stačit. Všechny číslice jsou tu poskládány obráceně, ale to vůbec nevadí, protože i ručičky se tu pohybují opačným směrem než jste zvyklí. Hodiny ukazují správný čas, ale nesmíte se nechat zmást polohou ručiček.
Ideální do baru a pro pobavení.
Rozměry:
Rozměry hodin: průměr 29 cm, šířka 4 cm
Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cm
Technická specifikace:
Napájení: 1x AA baterie (nejsou součástí balení)
Váha: 538 g
Materiál: plast, sklo

BestDarky.cz píše:

Stylové nástěnné hodiny s menším rozdílem :-).
Stylové hodiny Backwards clock, které jdou pozpátku, jsou zpočátku dost matoucí. Jakmile si zvyknete na čtení času pozpátku, normální hodiny vám přijdou trochu divné.
Hodiny nadchnou ne jeden pohled. Při pohledu na ciferník si snadno uvědomíte, že něco není v pořádku. Čísla jsou na špatných místech a ručičky se ubírají nesprávným směrem.
Zkuste tyto hodiny pověsit místo klasických hodin a počkejte si kolik lidí se nachytá.
• Materiál: plast
• Černý rámeček
•…

Parametry Obrácené hodiny

Výrobce Ostatní
Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: