Katalog > Gadgety > Obrácené hodiny

Obrácené hodiny

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 121 Kč
Dostupnost: Skladem
Chtěli byste si ze svých známých udělat legraci? Pak si pořiďte tyto velké inverzní hodiny, kterými je jistě pobavíte. pokaždé, když se na tyto super hodiny podíváte,budete mít problém přesně poznat, kolik že je to vůbec hodin. Hodiny se také hodí jako dárek kamarádovi, který má smysl pro humor. Podrobný popis: -Všechny tři ručičky hodin se točí v opačném směru -Hodiny jsou velké a skvěle zaujm...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Obrácené hodiny

Popis Obrácené hodiny

Obchůdek s dárky píše:

Milujete zdokonalování vašeho příbytku pomocí netradičních věcí a nápadů? Popleťte hlavu celé rodině obracenými hodinami. Nahraďte své staré nudné hodiny těmito originálními, které jdou zdánlivě pozpátku. Není otočen jen směr tikotu, ale také posloupnost číslic.

Rychlé Dárky píše:

Obrácené hodiny nebo-li Omlazující hodin jsou pozpátku jdoucí nástěnné hodiny. Hodiny jsou ručičkové a točí se v protisměru. Tyto hodiny jdou doslovně od desíti k pěti.
Detailní popis:
Materiál: plast
Černý rámeček
Pěkný design
Průměr hodin: 30 cm
Šířka 3 cm
Napájení , baterie: 1 x AA (nejsou součástí balení)

Dárečky Praha píše:

Atypické hodiny, které jsou obrácené, ale zároveň ukazují ten správný čas! Všechny číslice i ručička se pohybují opačným směrem. Nenechte se zmást! Tyto hodiny jsou záhadným hlavolamem, ale když přijdete na jeho řešení, tak vám bude stačit i letmý pohled a hned budete vědět, kolik je hodin. Hodiny jsou vhodné jako dekorační doplněk do interiéru.
Obsah balení:
1x obrácené hodiny
Technická specifikace:
Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cm
Průměr hodin: 30 cm
Šířka hodin: 4 cm
Materiál: plast, sklo
Napájení: 1 x AA baterie (není součástí balení)
Ilustrační video:
Atypické hodiny, které jsou obrácené, ale zároveň ukazují ten správný čas! Všechny číslice i ručička se pohybují opačným směrem. Nenechte se zmást! Tyto hodiny jsou záhadným hlavolamem, ale když přijdete na jeho řešení, tak vám bude stačit i letmý pohled a hned budete vědět, kolik je hodin. Hodiny jsou vhodné jako dekorační doplněk do interiéru.Obsah balení: 1x obrácené hodin...

Parametry Obrácené hodiny

Výrobce Ostatní
Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: