Katalog > Gadgety > Newtonova houpačka

Newtonova houpačka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 145 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
Newtonova houpačka Elegnatně vypadající hračka, která má uklidňující účinky. Tato houpačka je založena na principu přenášení kynetické energie. Pokud jednu z bočních kuliček vychýlíte z původní polohy, předá svoji energii další kuličce a tak se to děje až na druhou stranu, kde se kulička také vychýlí. A potom zase zpátky. Tak to samozřejmě nefunguje do nekonečna. To bychom měli perpetuum mobile. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Newtonova houpačka

Popis Newtonova houpačka

Nakupia.cz píše:

NEWTONOVA HOUPAČKA – POPIS Newtonova houpačka názorně demonstruje zákony zachování energie a hybnosti. Stačí jednoduše zvednout a pustit jednu či více kuliček Newtonova kyvadla a uvedete tak do pohybu i kuličky na druhé straně. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI KYVADLO - oblíbená dekorace na stůl do kanceláře - snadné použití - kvalitní zpracování - skvělý dárek - snadná údržba – v případě znečištění otřete vlhkým hadříkem - zábavná forma výuky fyziky pro děti - antistresová pomůcka - kovové kuličky vydrží dlouho v pohybu díky kinetické energii UPOZORNĚNÍ - není vhodné pro děti do 3 let PARAMETRY Barva stříbrná, vínová Materiál plast, slitina kovu Rozměry 9 x 7,5 x 9,5 cm průměr kuličky – 1 cm Obsah balení 1x newtonovo kyvadlo

Krásné dárky Praha píše:

Skvělé kyvadlo, které Vám oživí pracovní stůl. Výborné při stresu a přepracovanosti. Změňte fyzikální zákony a rozhoupejte kyvadlo podle toho jak chcete. Výborně se u toho odreagujete. Newtonova houpačka je vyrobena z kovu a dřeva. Je to velmi kvalitní materiál, takže se nemusíte bát, že se hned zničí. Kyvadlo můžete použít také jako těžítko. Velikost: 140x110x110 mm

Milujeme Gadgets Praha píše:

Už ze stresu nevíte kudy kam a nejraději byste se na všechno vykašlali? Odpočiňte si a odreagujte se! Jednoduše pomocí nějakého delšího předmětu, například pravítka, rozkývejte všechny kuličky naráz v příčném směru a dívejte se! Kyvadlo funguje na principu Newtonovy houpačky, ale narozdíl od ní se nepohybuje jen po jedné čáře, ale vytváří krásný efekt vlny. A ještě k tomu si představte rytmický zvuk 15 kovových kuliček, který Vás okamžitě uklidní a Vy se budete opět moct v klidu pustit do práce!
Rozměry: cca 42 x 26 x 17 cm
15 kovových kuliček
Podstavec z kovu a plastu
Nejvíce fascinující a návyková stolní hračka.
Uklidňující a fascinující.
1 x Newtonova houpačka - vlna

Geekplanet.cz píše:

Už ze stresu nevíte kudy kam a nejraději by jste se na všechno vykašlali? Dejte si pohov a odreagujte se! Jednoduše pomocí nějakého delšího předmětu, například pravítka, rozkývejte všechny kuličky naráz v příčném směru a dívejte se!

Rychlé Dárky píše:

Newtonova houpačka je klasika let 80tých, která se vrací na desku pracovního stolu jako retro ozdoba a pomoc proti stresu.
Newtonova houpačka může být velmi originálním dárkem na pracovní stůl, její velikost je 42 x 26 x 17 cm , obsahuje 15 kuliček a je vyrobena z kovu a plastu.
Princip Newtonovy houpačky je všem známý, neni jej potřeba dlouze popisovat. Funguje na základě kinetické energie a houpající kuličky Vás budou uklidňovat.

Saruman CZ píše:

Newtonova houpačka patří mezi další produkty, které se dají použít jako originální dárek. Newtonova houpačka může být výbornou dekorací každého pracovního stolu.
Funguje na základě kinetické energie, kdy zhoupnete první kuličku proti ostatním, které narazí při zhoupnutí do ostatních a všechny kuličky začnou kmitat.
Tato houpačka prošla modernizací a díky zabudovaným LED diodám v kuličkách můžete pozorovat zákony fyziky i ve tmě nebo se zkrátka jen uklidnit pozorováním kývajících se barevných světýlek. Navíc si můžete libovolně přepínat mezi 3 režimy - všechny kuličky budou svítit červeně, modře nebo budou střídat barvy, když do nich ťukne vedlejší kulička
Specifikace produktu:

5 LED diod
3 režimy: všechny kuličky modré, všechny kuličky červené nebo kuličky měnící barvu po nárazu
Napájení: 6 x AA baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: cca 20 x 18 x 15.5 cm...

Parametry Newtonova houpačka

Výrobce OEM
Druh Dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: