Katalog > Gadgety > Náramek proti komárům

Náramek proti komárům

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 15 Kč
Dostupnost: Skladem

Všechny nabídky pro Náramek proti komárům

Popis Náramek proti komárům

IZMAEL.eu píše:

Náramek proti komárům a klíšťům
Tento unikátní náramek dokáže díky aroma, kterou produkuje, odpudit komáry, ovády, klíšťata a ostatní hmyz.
Jedná se o velmi kreativní produkt, který zabrání komárům se k Vám přiblížit. Můžete ho nosit buď na zápěstí nebo na kotníku. Snadno se přenáší a můžete jej kdykoliv použít. Navíc se jedná o bezpečný produkt, který může být použit dokonce iu kojenců, jelikož je vytvořen z netoxické látky.

Obsahuje citronelový olej, oblíbený repelentní.
Náramek je vyroben z textilie (70% mikrovlákno).
Produkt je netoxický a šetrný k pokožce.
Po rozbalení vydrží 10 dnů.
Specifikace

100% přírodní ochrana proti komárům
účinkuje okamžitě
dá se použít v interiéru i v exteriéru
má dlouhodobý účinek
dá se použít vícekrát
je ekologický
< b...

Insportline.cz píše:

Náramek proti komárům BC Mosquito je vysoce a dlouhodobě učinný ochranný repelentní prostředek na odpuzování komárů. Náramek má vůni eukalyptu (je napuštěný olejem z této rostliny) a obsahuje složky, které odpuzují veškerý létavý hmyz. Náramek z barevného silikonu je voděodolný a pružný. Lze jej alternativně použít i jako gumičku do vlasů. Vydrží až 9 dní po otevření a je možné jej opakovaně vrátit zpět do uzavíratelného obalu.Technický popis:
odpuzovač komárů
ochranný repelentní prostředek
napuštěn přírodním olejem z eukalyptu
voděodolný a pružný materiál
v uzavíratelném obalu
vydrží až 9 dní po otevření
možnost použití jako gumičky do vlasů
materiál: barevný silikon
není vhodné pro děti do 3 let a pro alergiky

RS FISH píše:

Velmi kvalitní náramek odpuzující komáry. Náramek je elastický, je možné jej natáhnout na ruku či nohu nebo jej nostit připnutý na oblečení. Doba účinnosti je až 350 hodin a je možné jej v době nepoužívání opět uzavřít v originálním zipovém sáčku. Náramek má příjemnou eukalyptovou vůni. Není vhodný pro děti do tří let a pro alergiky.

Bonami.cz píše:

Vyhněte se nepříjemným a bolestivým štípancům a kousancům od komárů díky repelentnímu náramku s vůní citronely od značky InnovaGoods.
Tento citronelový náramek má praktický originální design, připomíná hodinky a je účinným repelentním prostředkem proti komárům a dalšímu hmyzu. Náramek mohou pohodlně nosit na zápěstí i na kotníku děti i dospělí. Přírodní složky (citronela, levandule a pelargonie) působí jako odpuzovač hmyzu.
O značce:
Praktické vychytávky a pomůcky, které jsou navíc za hubičku. To nabízí značka InnovaGoods. V jejím repertoáru můžete najít jak zdravotní pomůcky, tak i hračky pro děti či kousky, které se hodí jako milý dárek pro nejbližší.

vše-pro-váš-dům píše:

Přírodní produkt s termofúzním procesem postupného uvolňování citronely a geraniolu. Voděodolný a dermatologicky testovaný proti tygřím a tropickým komárům. Účinnost minimálně 240 hodin, nastavitelná velikost náramku, znovuzavíratelný obal pro delší výdrž účinnosti náramku.

Parametry Náramek proti komárům

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: