Katalog > Gadgety > Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 389 Kč
Dostupnost: Skladem
Mravenčí akvárium umožňuje ve zvětšeném provedení pozorovat mravenčí život. Po objednání si budete moci stáhnout originální příručku, ve které se dozvíte spoustu zajímavých informací o životě mravenců. Nejdříve přiloženou tyčinkou vytvoříte 4 tunýlky v gelu mravenčího akvária, abyste mravencům pomohli pro začátek s vyhloubením a orientací. Poté nasbíráte 10-15 mravenců (stejného druhu!) a vložíte...

Všechny nabídky pro Mravenčí akvárium - antquarium

Popis Mravenčí akvárium - antquarium

Saruman CZ píše:

Mravenčí akvárium (antquarium) vám a dětem pomůže nahlédnout co se děje ve světě mravenců, a to přímo do mraveništi. Sledovat mravence v akci bude velmi zábavné.Domácímu mraveniště obsahuje prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, který byl vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru.Při vytváření mravenišzě vytvořte v gelu pár otvorů do kterých vložíte pár mravenců (přibližně 15). Mravenišzě uzavřete krytem a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců.Domácí mraveniště je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem, jeho velikost je cca. 17,5 x 14 cm.

Geekplanet.cz píše:

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvoříte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř.

Suprovedarky.cz píše:

Mravenčí akvárium - antquarium je skvělý dárek do každé domácnosti. Dům mravenců je vyplněn průhledným výživným a netoxickým gelem podobným želatině. Mravence si musíte odchytit sami na zahradě, doporučuje se 15 mravenců.
Gel poskytuje mravencům domov i stravu, během svého 3–6 měsíčního života zkonzumují mravenci pouze přibližně 4 % gelu, takže pak můžete přidat na farmu další. Mravence můžete sledovat přes průhledný gel a kochat se nádhernými vybudovanými chodbami.
Do nádoby nedávejte žádný jiný hmyz, jednou měsíčně ji otevřete kvůli provzdušnění. Balíček obsahuje kromě nádoby a lupy i pomůcku na chytání mravenců a paličku, kterou na začátku 2–3x píchnete do gelu – postavíte tím základy chodeb mravenců, kteří budou pokračovat v práci na těchto místech. Pokud náhodou nějaký mravenec zemře, nemusíte jej složitě lovit v chodbách gelu – ostatní mravenci ho vynesou vzhůru při čištění chodeb.

Obsah balení: farma pro mravence, lupa
Rozměry: 16,5 x 15,5 x ...

Parametry Mravenčí akvárium - antquarium

Výrobce Ostatní
Druh Elektronika

Podobné produkty

Podobné fráze: