Katalog > Gadgety > Mirror Cube

Mirror Cube

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Jeden z dalších skvělých hlavolamů v naší nabídce. Zatímco u Rubikovy kostky jde o sjednocení barev polí pro každou stranu, Mirror cube funguje na jiném principu. Jednotlivé řady kostky mají různě veliká pole, takže při otáčení postupně vytvoří rozházené tvary, které vy pak máte za úkol složit zpět do úhledné kostky. Nesmírně efektní, zábavný a mozek procvičující hlavolam pro všechny generace. Do...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mirror Cube

Popis Mirror Cube

Saruman CZ píše:

Mirror cube je plastový hlavolam podobný rubikově kostce, ale místo barev zde skládáte kostko do původního tvar. Jednotlivé díly jsou různě velké a při skládání mění kostka i svůj tvar.Hlavním úkolem je složit ji tak, aby právě všechny díly do sebe správně zapadaly.

Geekplanet.cz píše:

Všichni hlavolamový fanoušci by teď měli pořádně zbystřit. Vylepšená verze Rubikovy kostky nyní v prodeji. Je jím tzv. Mirror Cube. Rubikovu kostku zvládnete poskládat snad i po slepu, proto vám už nepřináší takovou zábavu? Vyzkoušejte její vylepšenou verzi Mirror Cube. Od této kostky se nebudete moci odtrhnout, dokud ji nesložíte.

Parametry Mirror Cube

Druh Pro něj

Podobné produkty