Katalog > Gadgety > Laserové nůžky

Laserové nůžky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 127 Kč
Dostupnost: Skladem
Jak název napovídá, toto nejsou obyčejné nůžky. Krom toho, že jsou mimořádně ostré (jak můžete vidět na ilustračním videu dole) mají do své konstrukce zabudovaný laser, který Vám poslouží jako pravítko pro dokonale rovný střih. Můžete si tak přeměřit i dlouhé kusy materiálu, než začnete stříhat a ihned budete vědět, kde začít a kde skončit. Konec problémů se střihem větších kusů látky s obavami, ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Laserové nůžky

Popis Laserové nůžky

Malé dárky píše:

S těmito nůžkami už budete stříhat rovně vždy. Stříhejte podle tenké laserové linky. Laser je zabudvaný přímo v nůžkách. Laserová dioda se zapíná spínačem a je napájená kompaktní baterií typu LR44, která je samozřejmě součástí balení. 

Nůžky s laserovou svítilnou na úchopech
Vyrobeny z kvalitní oceli
Baterie je součástí balení

1x laserové nůžky

Milujeme Gadgets Praha píše:

Kouzlo těchto nůžek vyrobených z kvalitní oceli spočívá v malé laserové svítilně umístěné na jejich úchopech, která po zapnutí promítá tenkou červenou linku ve směru střihu nůžek, která slouží jako pravítko. Laserová dioda se zapíná spínačem a je napájená kompaktní baterií typu LR44, která je samozřejmě součástí balení.

Nůžky s laserovou svítilnou na úchopech
Vyrobeny z kvalitní oceli
Baterie je součástí balení
1x laserové nůžky

Geekplanet.cz píše:

Kouzlo těchto nůžek vyrobených z výborné oceli spočívá v malé laserové svítilně umístěné na jejich úchopech, která po zapnutí promítá tenkou červenou linku ve směru střihu nůžek, která slouží jako pravítko.

Krásné dárky Praha píše:

Potřebujete občas vystříhat něco z papíru, ale ruce se Vám tak třesou, že to nikdy neustřihnete přesně. Skvělým pomocníkem Vám právě pro to budou tyto praktické laserové nůžky, se kterými vystřihnete vše dokonale. Na nůžkách je připevněn laserový vysílač, který na papír promítne tenkou červenou čáru. Díky tomu ustřihnete vše přesně a bez pomoci pravítka. Laserové nůžky jsou originální dárek do domácnosti nebo kanceláře. Nůžky s laserovou svítilnou na úchopech Vyrobeny z kvalitní oceli Baterie je součástí balení

Ráj šití.cz píše:

Laserové nůžky jsou nůžky s laserovým ukazatelem pro přesné rovné stříhání, které mají samoostřící úpravu na čepelích. Na druhé straně materiálu si udělejte značku a srovnejte laser se značkou - dosáhnete tak přesného rovného střihu. Nůžky jsou zpracované z kvalitní oceli s ergonomickými rukojeťmi, zvládají i silnější vrstvy.
Na látce jednoduše naznačíte začátek a konec, namíříte laser a stříháte.
- laserový ukazatel promítá na stříhaný materiál tenkou červenou linku, která pomáhá k přesným rovným střihům
- laser lze zapnout a vypnout pomocí tlačítka
- napájení laseru 2x LR44 (součástí balení)
Délka: 21 cm
Délka čepele: 9 cm
Hmotnost: 81 g

Parametry Laserové nůžky

Druh Elektronika

Podobné produkty