Katalog > Gadgety > Labyrint na peníze

Labyrint na peníze

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 84 Kč
Dostupnost: Skladem
Řadíte se mezi nadprůměrně inteligentní nebo jen prostě máte rádi hlavolamy? Vyzkoušejte náš labyrint na peníze! Základem, aby jste do labyrintu mohli cokoliv schovat je dostat kuličku na určené místo, aby se Vám otevřel otvor. Každopádně dojít až sem není ani trochu jednoduché. A proto nepořizovat pro slabé povahy, protože je pokladnička z plastu , tak je hodně lehké ji rozbít! Když labyrint ote...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Labyrint na peníze

Popis Labyrint na peníze

Říšesnů.cz píše:

Labyrint na peníze má tvar průhledné krychle a Vaše peníze v ní budete mít naprosto pod kontrolou. Pokud chcete dostat peníze ven, musíte nejdříve vyřešit hlavolam. Ten spočívá v tom, že musíte dostat kuličku, která je uvnitř hlavolamu na správné místo skrz rozsáhlé 3D bludiště. Pokud není kulička na správném místě, hlavolam nejde otevřít.

Materiál: plast
Velikost: 9cm x 9cm x 9cm

zadara-skoro.cz píše:

Sháníte pokladničku na peníze, ze které by nebylo tak snadné dostat kapesné a rychle je utratit? Potřebujete pokladničku, která by Vás opravdu motivovala k šetření? Pak je tu pro Vás tento mini labyrint na peníze, ze kterého kapesné jen tak nedostanete. Abyste vyndali peníze, je zapotřebí zdolat labyrint, v němž musíte provést kuličku labyrintem. Pokladnička má design průhledné krychle s labyrintem a kuličkou. Ideální dárek pro šetřílky. Originální pokladnička k narozeninám. Hmotnost: 85g Rozměry: 6,5 x 7 x 7 cm Materiál: plast

Malé dárky píše:

Házejte si do pokladničky po každém nákupu 10 a 20ti koruny. Pokud je budete chtít vybrat, budete muset vyřešit hlavolam. Při jeho řešení Vás může napadnou, zda má vůbec smysl peníze už nyní vybírat nebo si s ním vůbec neporadíte a peníze budete šetřit i dále :)
 
Skvělá vychytávka pro ty, kteří rádi utrácí
Po vyřešení hlavolamu vám dá kasička peníze
Rozměry : 9 x 9 cm
Barva: průhledný se zabarvením (modrá, zelená, červená, fialová)

1x Labyrint na peníze

Milujeme Gadgets Praha píše:

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si šli pro drobné do kasičky, ale žádné tam již nebyly? Dělá vám problém šetřit si alespoň trošku stranou? Máme pro vás řešení! Labyrint na peníze je skvělou "vychytávkou" pro ty, kteří rádi a rychle utrácí. Tento labyrint vám pomůže lépe šetřit. Kdykoliv si totiž půjdete vybrat tuto kasičku, budete nuceni vyřešit malý puzzle. To už vám zabere trochu času a tak si alespoň uvědomíte, proč vlastně z kasičky vůbec vybíráte.
Skvělá vychytávka pro ty, kteří rádi utrácí
Po vyřešení hlavolamu vám dá kasička peníze
Rozměry : 9 x 9 cm
Barva: průhledný se zabarvením (modrá, zelená, červená, fialová)
1x Labyrint na peníze

Parametry Labyrint na peníze

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: