Katalog > Gadgety > Kouzelná svíčka

Kouzelná svíčka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Tato úžasná svíčka jistě dostane každý romantický páreček. Po zapálení totži svítí všemi barvami duhy a hodí se tak pro intimní atmosféru, kterou si chcete navodit. Různé barvy jako zelená, fialová, modrá, oranžová, červená můžete vidět proto, že na spodní straně jsou LED diody,které se po zapálení samy spustí a po sfouknutí vypnou. Je to úžasný dárek partnerovi či kamarádovi který má rád romanti...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kouzelná svíčka

Popis Kouzelná svíčka

Saruman CZ píše:

Tato romantická magická svíčka ve tvaru srdíčka je skvělým dárkem pro všechny zamilované. Svíčka po zapálení jemně střídá barvy a tím zpříjemní atmosféru. Tajemství se skrývá ve speciálním knotu, který po zapálení aktivuje barevné LED diody.Svíčku můžete opakovaně zapalovat, zhasínat a na její vlastnosti to nebude mít žádný vliv. Svíčka vydrží hořet přibližně 20 hodin. Vosk svíčky má bílou barvu.

Milujeme Gadgets Praha píše:

S touto svíčkou hravě naladíte tu správnou relaxační atmosféru. Má ve spodku zatavené barevné diody, které jsou aktivované zapálením knotu. Po zapálení svíčky se celá místnost zaplní barevnou hrou světel na zdích. Užijte si relaxaci.
Na dně svíčky jsou diody aktivované zapálením knotu
Svíčka vydrží hořet nejméně 20 hodin
Můžete jí zapálit a zhasnout kolikrát chcete, dokud nedohoří
Perfektní pomůcka pro navození správné relaxační nálady

Jako dárek je skvělý v kombinaci s horkými kameny. 1x Kouzelná svíčka

Geekplanet.cz píše:

S touto svíčkou hravě naladíte tu správnou relaxační atmosféru. Má ve spodku zatavené barevné diody, které jsou aktivované zapálením knotu. Po zapálení svíčky se celá místnost zaplní barevnou hrou světel na zdích.

Parametry Kouzelná svíčka

Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty