Katalog > Gadgety > K11 Nástěnné hodiny

K11 Nástěnné hodiny

Načítám galerii...
Předchozí
Další
NALEPOVACÍ HODINY NA ZEĎ – POPIS Zpříjemněte si domácí atmosféru designovými hodinami s motivem lásky. Můžete si je sestavit podle sebe a vytvořit si tak na stěně jedinečný vzor. ORIGINÁLNÍ MOTIVY Nástěnné hodiny nabízíme ve 2 designových motivech. Vybírat můžete z motivu většího srdce s menšími srdíčky a motivem s menšími srdíčky a nápisem LOVE, tedy láska. Vybranou variantu si zvolíte nad ...

Všechny nabídky pro K11 Nástěnné hodiny

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis K11 Nástěnné hodiny

NALEPOVACÍ HODINY NA ZEĎ – POPIS
Zpříjemněte si domácí atmosféru designovými hodinami s motivem lásky. Můžete si je sestavit podle sebe a vytvořit si tak na stěně jedinečný vzor.
ORIGINÁLNÍ MOTIVY
Nástěnné hodiny nabízíme ve 2 designových motivech. Vybírat můžete z motivu většího srdce s menšími srdíčky a motivem s menšími srdíčky a nápisem LOVE, tedy láska. Vybranou variantu si zvolíte nad cenou zboží.
FANTAZII SE MEZE NEKLADOU
Jak si nalepovací hodiny sestavíte a připevníte na stěnu, je jen na Vás. Můžete jimi například pokrýt jednu stěnu nebo vytvořit přesah i na stěnu druhou či přesah na strop, záleží jen a jen na Vás.
DO JAKÉKOLI MÍSTNOSTI
Hodiny na zeď se hodí do jakékoli místnosti ve Vašem bytě či domě. Můžete je pověsit například do dětského pokoje, ložnice či obýváku, ale určitě najdou využití i v kuchyni nebo jídelně.
SKVĚLÝ DÁREK
Překvapte mile své blízké a pořiďte jim originální dárek v podobě designových hodin, kte...

Parametry K11 Nástěnné hodiny

Výrobce K11

Podobné produkty

Podobné fráze: