Katalog > Gadgety > Grow it! Bonsai

Grow it! Bonsai

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Jako první rostlinku Grow it! tu máme úžasný malý stromeček bonsai. Může sloužit buď jako dekorace bytu nebo jako takový váš malý talisman o který se musíte pořádně starat. Chce to totiž pořádnou dávku trpělivosti. O to víc, že si každý stromeček můžete vypěstovat přesně do tvaru, který chcete a který se vám zrovna hodí. V balení máte všechny potřebné věci k tomu, aby se bonsai dařilo a pěkně vám...

Všechny nabídky pro Grow it! Bonsai

Popis Grow it! Bonsai

Geekplanet.cz píše:

Sada Grow it - bonsai jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsajů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat.

Milujeme Gadgets Praha píše:

Sada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsajů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud vydržíte a budete trpělivý, můžete si vypěstovat čtyři druhy bonsají. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.Návod na pěstování:

Bonsaje můžete sázet během celého roku. Semena zasejte do kompostu asi 3 mm hluboko. Vhodné je po zasazení do květináčků zakrýt je igelitovým sáčkem a umístit na přímé světlo při teplotě asi 13 - 16°C na 2 -3 týdny.
Semena je dobré pro jejich lepší osvětlení sázet od sebe s dostatečně velkým intervalem. Hrubá semena sázíme jednotlivě, drobná semena rovnoměrně rozprašujeme, předběžně je smícháme s dvojitou dávkou mělkého suchého písku. Po zasetí semena pečlivě přimáčkneme destičkou a zasypeme měkkou půdou, o síle 2 až 3 krát větší, než je rozměr semínek.
Semena, která milují a potřebují svět...

BestDarky.cz píše:

Sada Grow it! jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsají. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud vydržíte a budete trpělivý, můžete si vypěstovat pět druhů bonsají. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.
• Rozměry balení: 17×12,5×10 cm
• Obsah balení:
4× sáček se semínky
5× květináček z kokosových vláken
5× výživný substrátový disk
Značkovače na rostlinky …

Bonami.cz píše:

Vytvořte si tu pravou oázu klidu s úžasnými japonskými bonsaji. Tyto rostliny jsou tak nápadité a navíc se budete moci pochlubit svým zahradnickým umem. Svůj vlastní bonsai máte již na dosah.
Balení obsahuje:
4 balíčky se semínky bonsaje
5 květináčů z kokosové slupky
5 podložek z kokosvé slupky, které při zalévání rostou
5 dřevěných podpůrných tyčinek pro správný růst
návod
Gift Republic = Více než dárky!Tato oblíbená značka je domovem kvalitních dárků, ze kterých čiší vášeň pro dvě věci - design a zábavu!

Parametry Grow it! Bonsai

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: