Katalog > Gadgety > Elektrická plácačka

Elektrická plácačka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 39 Kč
Dostupnost: Skladem
Znáte tu situaci, kdy Vám kolem hlavy lítá jedna jediná protivná moucha a ta dokáže panečku otravovat život. Zvolejte konec obyčejné honičce s nudnou plácačkou na mouchy. Vezmete plácačku a běháte za mouchou po celém bytě a stejně ji nedohoníte! A ještě riskujete, že při nemilosrdném máchání kolem sebe něco rozbijete. Přestože to má nepochybně dobrý vliv na Vaši fyzickou kondici, taky to není moc...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Elektrická plácačka

Doprava: 89 Kč
= 438 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Elektrická plácačka

MIXTON.CZ píše:

Plácačka na mouchy s bezpečnostní mřížkou, která zabíjí komáry, mouchy, vosy, sršně a další létající hmyz. Plácačka má bezpečnostní mřížku a funguje na dvě 1.5 V AA baterie (nejsou součástí). Okamžitě zabíjí hmyz, který se dotkne mřížky, nepředstavuje však žádné nebezpečí pro lidi nebo domácí zvířata. Rozměry 46 x 18 cm.

Tipa.eu píše:

Rychle a bezbolestně hubí všechen hmyzSkládá se ze 3-úrovňové železné sítě. Absolutně bezpečné pro dotek vnějších sítí holou rukou nebo tělem, ale nebezpečné pro stisknutí sítí. Zničí obtížný hmyz zabitím místo rozmáčknutím. Vhodná k zabíjení komárů nebo obtížného hmyzu efektivně, rychle a čistě, v domě nebo venku, bez zápachu, žádné chemikálie, žádné znečištění životního prostředí. Oka sítě jsou příliš malá, takže dětské prstíky se nedostanou skrz, zatímco komáři a mouchy jsou vtáhnuty statickou sílou, a proto když se malý hmyz dostane do styku s vnější sítí, bude přitažen do vnitřní sítě, kde bude zničen a zabit. Za normálních okolností je hmyz zničen po jednom nebo nebo dvou šocích (úderech).Napájení: 2x 1,5V R6 (AA) Rozměry: 460x170x40mm (mmm0)

www.penta.cz píše:

Odpuzovač HQ zabíjí komáry, mouchy, vosy, včely a jiný létající hmyz. Je napájen dvěma 1,5 V bateriemi typu AA a zajišťuje dostatečně vysoké napětí k okamžitému zabití hmyzu, který se dotkne mřížky. Pro člověka i domácí mazlíčky zcela neškodné.

SOFTCOM.cz píše:


Elektronická plácačka na mouchy - MK10N

Plácačka na mouchy s bezpečnostní mřížkou, která zabíjí komáry, mouchy, vosy, sršně a další létající hmyz.
Plácačka má bezpečnostní mřížku a funguje na dvě 1,5V baterie.
Okamžitě zabíjí hmyz, který se dotkne mřížky, nepředstavuje však žádné nebezpečí pro lidi nebo domácí zvířata.

Vlastnosti:
Rychlé, čisté a efektivní řešení
Vhodné na likvidaci much, vos, můr, komárů a podobně.
Obsahuje bezpečnostní mřížku
Napájení 2x AA
Napětí mezi dráty 1600 - 1800 V

Nippon CEC domácí spotřebiče píše:

Elektronická plácačka na mouchy   Plácačka na mouchy s bezpečnostní mřížkou, která zabíjí komáry, mouchy, vosy, sršně a další létající hmyz. Plácačka má bezpečnostní mřížku a funguje na dvě 1,5V AA baterie. Okamžitě zabíjí hmyz, který se dotkne mřížky, nepředstavuje však žádné nebezpečí pro lidi nebo domácí zvířata.  • Rychlé, čisté a efektivní řešení• Vhodné na likvidaci much, vos, můr, komárů a podobně.• Obsahuje bezpečnostní mřížku  Snadné použití: do plácačky vložíte baterii - dbejte na dodržení polarity baterií. Stiskněte tlačítko na rukojeti. Mřížkou stačí se mouchy či dalšího hmyzu dotknout, nebo proti němu v letu zlehka - bez použití síly - plácačkou "máchnout". Po likvidaci hmyzu jej snadno odstraníte potřesem plácačky nebo jemným kartáčkem. Upozornění: pokud je tlačítko stiknuté, mřížky se nedotýkejte.   

Kvalitnidomacnost.cz píše:

Elektrická plácačka na mouchy DOMO.
 
- pomocí malého proudu okamžitě zahubí všechen hmyz
- díky tomu nezůstanou skvrny a zbytky hmyzu na stěnách a plochách
- hmyz můžete likvidovat za letu, i když dosedne
- rozměr: 21 x 49,5 cm
- barvy: žlutá, zelená a červená
- na tužkové baterie (2ks)

Electro World s.r.o. píše:

Zbavte se otravného hmyzu za pomoci této elektronické plácačky na mouchy Guard'M Care GNC-67731. Během teplejších měsíců ji určitě využijete. Komárů, much, ale i jiného hmyzu Vás zbaví rychle, pohodlně a bez větší námahy. Jen jednoduchým zásahem ho zlikvidujete - usnadněte si život pokud se dá.

Saruman CZ píše:

Elektrická plácačka na hmyz vám pomůže vyzrát nad otravným hmyzem, jako jsou komáři a mouchy.Při používání tohoto elekrtického palralyzéru už nebude mít žádný hmyz šanci Vás otravovat, a to jak doma, tak třeba na zahradní párty. Plácačka je velikosti tenisové rakety.

GASTROMEX s.r.o. píše:

Když začne letní sezóna, objeví se s ní i otravný hmyz. Bzučí v noci kolem hlavy, koušou, štípají a nenechají Vás na pokoji! Jste už unaveni jejich nočním lovem pomocí bot a rukou? Existuje lepší způsob, jak se nežádoucího hmyzu zbavit! Doporučujeme Vám použít sílu tohoto elektrického lapače hmyzu. Je navržen tak, aby vyhladil všechny druhy létajícího hmyzu, jako jsou mouchy, komáři, můry, vosy atd. Lapač vypadá jako raketa na badminton, který má speciální dvoupólové, třívrstvé sítě. Střední vrstva dráty nabije napětím, po doteku s ní už nemají komáři šanci! Elektrický lapač hmyzu hmyz zabije elektrickým impulzem. Nebudete se již muset starat o malé, neestetické skvrny na stěnách po těchto škůdcích! Elektrický lapač hmyzu odstraňuje hmyz rychle, čistě a efektivně. Rozměry: 47 (délka) x 19 (šířka) Váha: 0,17 kg Barva dle aktuální nabídky, nelze garantovat. Materiál: plast, kov Obsah balení: 1x elektrický lapač hmyzu Napájení: 2x AA baterie (nejsou součástí balení) Upozornění: není hrač...

Besta-shop.cz píše:

Elektrická plácačka pracuje na podobném pricipu jako elektrický lapač hmyzu neboli mucholapka. Elektrická siť proti hmyhu uvnitř plácačky, paralizuje zachycený hmyz. Má nízkou váhu a jednoduchou ovladatelnost.

ORION - Domácí potřeby píše:

Plácačka na mouchy je po zapnutí nabitá a snadno s ní zlikvidujete létající hmyz. Napájení 2 AA 1,5 V baterie - nejsou součástí výrobku. Délka: 43,5 cm. Dodáváme v barvách dle aktuální nabídky.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! HQ elektronická plácačka na mouchy/ 3W/ 2x AA/ bezpečnostní mřížka/ plast-kov/ černo-modrá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 1MG-ZBRE6077 - Plácačka na mouchy HQ-MK10N Plácačka na mouchy s bezpečnostní mřížkou, která zabíjí komáry, mouchy, vosy, sršně a další létající hmyz. Plácačka má bezpečnostní mřížku a funguje na dvě 1,5V baterie. Okamžitě zabíjí hmyz, který se dotkne mřížky, nepředstavuje však žádné nebezpečí pro lidi nebo...

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Elektrickou plácačkou na mouchy lze likvidovat obtížné mouchy, komáry apod. šetrným způsobem. Už žádné nevzhledné skvrny na nábytku nebo na zdech. Plácačka pracuje s malým proudem, který je pro člověka neškodný, ale stačí pro okamžité zahubení much a komárů. Plácačka, která je podobná tenisové raketě, má kromě vlastní elektrické mřížky ještě ochrannou mřížku, která chrání uživatele před přímým kontaktem. Mouchy a ostatní hmyz lze buď stejně jako dosud zabíjet, když usednou na nějakou plochu, nebo je likvidovat údery za letu. Šetrná a rychlá likvidace·Již žádné nevzhledné skvrny·Vč. 6dílné tyče·Ochranná mřížka Nezapomeňte přiobjednat 2 tužkové baterie typu AA. Např. obj. č. 658011.

Milujeme Gadgets Praha píše:

Víte, jak nepříjemný dokáže být hmyz, když sedíte s partou přátel na zahradě? Ozbrojte se efektní elektrickou plácačkou. Žádný hmyz už nemá šanci, když zapojíte do hry elektřinu. Plácačka velikosti tenisové rakety velice rychle ukončí obtěžování jakéhokoliv hmyzu jedním máchnutím. Už vám neunikne ani jeden komár nebo otravná moucha.


Elektrická plácačka na hmyz
Rychle a bezbolestně hubí všechen hmyz
Ideální pro boj proti hmyzu, komáři, včely, vosy atd.
Potřeba jsou 2x baterie AA (není součást balení)
1x Elektrická plácačka na hmyz

Kokiskashop píše:

Elektrická plácačka na hmyz Swatter "Fly Zapper" S trpělivostí a v potu chytíte komára - nebo něco takového ... Dnes se již nemusíte spoléhat na recept babičky. "Ten nemá všechny pohromadě! Nejsme tady na tenisovém turnaji! "To je to, co si budou pravděpodobně vaši přátelé myslet, když najednou skočíte do zahrady jako pokousaný od tarantule s věcí, která se podobá tenisové raketě. Ale pak budou vděční, že jste přišli: bez obtěžující citrusové svíčky, dolu visících lepivých mucholapek a omezujících sítí proti hmyzu se zbavíte během několika sekund všech nepříjemných škůdců. A aby celá akce nevyústila do náročného výkonnostního sportu, je elektrická plácačka větší než klasické plácačky na mouchy. Elektrická moucha "Fly Zapper" se postará o komáry s elektrickým nábojem na místě. Stačí šlehnout do vzduchu a přitom držet tlačítko a potom už jen sledujete, jak se zvíře rozpadá. detail produktu: kovová krytina se elektricky nabije zmáčknutím tlačítka (neškodné pro člověka) bez zápachu a žádn...

Geekplanet.cz píše:

Víte, jak nepříjemný může být hmyz, když sedíte s partou přátel na zahradě? Ozbrojte se efektní elektrickou plácačkou. Žádný hmyz už nemá šanci, když zapojíte do hry elektřinu. Plácačka velikosti tenisové rakety velice rychle ukončí obtěžování jakéhokoliv hmyzu jedním máchnutím.

LYPO.CZ píše:

Outwell Elektrická plácačka nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Outwell Elektrická plácačka je vysokonapěťová plácačka sloužící k efektivnímu a rychlému zabití obtížného hmyzu ve venkovním i vnitřním prostředí.
Specifikace:


-pro usmrcení much, komárů a dalšího létajícího hmyzu využívá vysokonapěťovou drátěnou síť, která nevyzařuje žádné škodlivé látky, nevydává zápach a nepoškozuje životní prostředí
-jednoduchá na používání
-zmáčknutím tlačítka "ON" vznikne kolem drátěné sítě statická síla, kdykoli se drobný hmyz dostane do kontaktu s vnější sítí, je přitahován k vnitřní síti a usmrcen
-napájení: 2 x baterie AA (není součást balení)

Parametry Elektrická plácačka

Druh Doplňky do bytu

Podobné produkty

Podobné fráze: