Katalog > Gadgety > Drbátko

Drbátko

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 49 Kč
Dostupnost: Skladem
Při překlopení vydává bručivý zvuk.

Všechny nabídky pro Drbátko

Popis Drbátko

BestDarky.cz píše:

Toužíte po pocitu naprosté blaženosti? Pořiďte si naše nové drbátko, které vás uvolní od hlavy až k patě a zároveň vás zbaví bolesti hlavy, zad, stresu a špatné nálady!
Dopřejte si úžasnou masáž jemnými drátky, které vám bez znalostí svalů a akupresury namasírují příjemně celé tělo a příjemně prokrví pokožku.
• Postará se o regeneraci celého těla již při prvním použití
• Masáží zad se uvolní endorfiny
• Doteky 12-ti tyčinek v jeden okamžik
• Rozměry: 31×13 cm

Bilatlapka.cz píše:

Chcete si odpočinout po náročném pracovním dni a užít si zasloužený relax? Trápí Vás časté bolesti hlavy, stres a špatná nálada? Pomůže Vám drbátko na hlavu, které dokáže s Vaším organismem hotové divy. Stačí pár minut denně a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat! Příjemné pocity ovšem ucítíte již po prvním použití. Princip vychází z východoasijské medicíny, která se již celá staletí zabývá akupresurou, stimulací krevního oběhu a zmírňováním bolestí všeho druhu. Tato masážní metlička, která svým tvarem připomíná pavoučí nohy, efektivně promasíruje veškeré akupresurní body a nervová zakončení nacházející se na Vaší hlavě. Použití je velmi snadné. Pohodlně se usaďte, uvolněte se, umístěte metličku na temeno hlavy a masírujte podle libosti. Drbátko můžete využít také pro masáž kloubů, nikdy jej ovšem nepoužívejte na obličej.
Výhody:
odbourává stres
účinná masáž v pohodlí domova
zaplaví tělo hormony štěstí
vyvolává příjemné pocity
tlumí bolest hlavy < /...

Luxury-world.cz píše:

Drbátko na záda, Také Vás svědí záda? Díky tomuto drbátku z bambusového dřeva zažijete rychlou a okamžitou úlevu. Jeden konec drbátka Vám dopřeje příjemné podrbání, zatímco druhý konec je opatřen dvěma masážními koulemi, díky kterým si dokážete udělat sám sobě nezapomenutelnou masáž. Rozměry: 47 x 3,5 cm Hmotnost: 0

Kampana.cz píše:

Dřevěné drbátko na zádaVelmi praktické drbátko s masážními kuličkamiDíky tomuto drbátku si dosáhnete na celá záda a pohodně se tak můžete podrbat, tam kam si normálně nedosáhneteVčetně masážních kuliček Materiál: dřevoRozměry:47 x 3,5 cm

JKF Dárky píše:

Masážní kartáč pro kočky. Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy? Pořiďte ji tento kartáč-drbátko! Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů. Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání. Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky. V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.

Parametry Drbátko

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: