Katalog > Gadgety > Chemická laboratoř

Chemická laboratoř

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 249 Kč
Dostupnost: Skladem
Chtěli byste vašim dětem, válčícím s chemií, nějak pomoci a ukázat jim, že chemie není vždy jen nuda a hodně učení? Se sadou mužete objevovat a zkoumat svět kolem vás. Laboratoř je na to vybavena různými přístroji a minerály. Hra obsahuje vše, co byste našli v opravdové laboratoři: zkumavky, odměrky, pipety a mnoho dalších věcí. Všechny tyto věci společně s knížkou plnou experimentů umožní dítěti...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chemická laboratoř

Popis Chemická laboratoř

Saruman CZ píše:

Chemická mini laboratoř je experimentální sada pro dětipomocí které se seznámí se základy chemie pomocí připravených a detailně popsaných pokusů. Dítě se můžete seznámit např. s chováním tekutin o různé hustotě, zjistit pH různých kapalin v nejbližším okolí nebo zkusit jednoduchou chemickou reakci, díky které se sám nafoukne balónek.Sada obsahuje celkem 6 pokusů včetně jednoduchého kvízu.Obsah balení: 7 položek příslušenství (např. pipeta, trychtýř, zkumavky, pH test.papírky, atd.) a 2 karty pro 6 různých pokusů*originální obrázkový návod s český překladem*Některé pokusy vyžadují ingredience a předměty běžně dostupné v každé domácnosti.Není vhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé součástky.

Stavebnice-Hry píše:

Spousta zábavy u vytváření desítek zajímavých chemických pokusů!

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti zkoušet různé chemické reakce. To vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně.

Sada obsahuje: bezpečnostní brýle, odměrné kádinky s víčkem, zkumavky se zátkou, štětku, míchadlo, pipetu, balónky, bezpečnostní klíč na zkumavky, odměrný válec, nálevku, stojan na zkumavky, špachtle, filtrační papír, malou hadičku, pinzetu, nástroj na tvorbu bublin, chemické látky (kyselinu vinnou, uhličitan sodný, univerzální indikátorový papírek) a ilustrovaný návod.

Tato sada neobsahuje všechny materiály potřebné pro pokusy ani materiály, které se běžně vyskytují v domácnosti.

MALL.CZ píše:

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti vytvářet desítky zajímavých chemických pokusů. To vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně.

Parametry Chemická laboratoř

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: