Katalog > Gadgety > Cheerlink Inspekční kamera

Cheerlink Inspekční kamera

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ZBOŽÍ ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO VÍCE INFORMACÍ ZDE. INSPEKČNÍ KAMERA - POPIS USB kamera se 4 LED světly je navržena pro vášnivé průzkumníky či opraváře. Díky jejím rozměrům a vodotěsnosti se dostanete i do míst, kam by lidské oko za normálních okolností nedohlédlo a kde hrozí poničení běžné kamery. Kamera umí jak pořizovat fotografie, tak natáčet videa, která se nahrávají/zobrazují přímo d...

Všechny nabídky pro Cheerlink Inspekční kamera

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Cheerlink Inspekční kamera

ZBOŽÍ ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO VÍCE INFORMACÍ ZDE.
INSPEKČNÍ KAMERA - POPIS
USB kamera se 4 LED světly je navržena pro vášnivé průzkumníky či opraváře. Díky jejím rozměrům a vodotěsnosti se dostanete i do míst, kam by lidské oko za normálních okolností nedohlédlo a kde hrozí poničení běžné kamery. Kamera umí jak pořizovat fotografie, tak natáčet videa, která se nahrávají/zobrazují přímo do Vašeho PC.
JEDNODUCHÁ INSTALACE
Stačí jen nainstalovat do Vašeho notebooku či počítače velmi jednoduchý program, který naleznete níže pod nadpisem KE STAŽENÍ. Endoskopickou kameru poté jednoduše zapojíte do počítače pomocí USB kabelu a zapnete program, kde se automaticky objeví obraz, a můžete se pustit do zkoumání.
4 NASTAVITELNÁ LED SVĚTLA
Kamera disponuje čtyřmi LED diodami, které endoskopické kameře poskytují kvalitní osvětlení. Pro regulaci světel stačí jen pootočit kolečkem na USB připojení a můžete si vybrat, jaký jas vám vyhovuje nejvíce.
VO...

Parametry Cheerlink Inspekční kamera

Výrobce Cheerlink

Podobné produkty

Podobné fráze: