Katalog > Gadgety > Antistresové prso MEGA

Antistresové prso MEGA

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 159 Kč
Dostupnost: Skladem
Máte v práci stres a potřebujete se nějak velice příjemně odreagovat: Pak tu máme pomůcku přímo pro vás. Stačí si vzít měkká prsa do ruky a pak už je na vás, jak stres odbouráte. Jen pozor na žárlivé manželky a ženy, kterým by se vaše záliba v odreagovávání nemusela líbit. Proto doporučujeme si tato prsíčka schovat na místo, kde je najdete jen a pouze vy. Je vědecky dokázáno, že mačkání měkkých p...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Antistresové prso MEGA

Popis Antistresové prso MEGA

Rychlé Dárky píše:

Velké antistresové prso je velmi netradiční antstresová pomůcka, kterou můžete vytáhnout vždy když budete nervozní a nebo se nebude cítit zrovna dobře.
Antistresové mega prso má průměr cca.12 cm, váží 960 g. a je vyrobeno z příjemného materiálu a budete až ohromeni, jak věrohodná imitace ženského prsa to je. Věk 15+.

Saruman CZ píše:

Netradiční dárek antistresové Mega prso je dokonalou pomůckou pro nervozní pány co mají rádi něco v rukou.
Antistresové Mega prso má průměr cca. 12 cm a můžete jej mačkat, házet si s ním, navíc má tento balónek antistresové účinky.

Krásné dárky Praha píše:

Máte deprese, potřebujete se odreagovat nebo máte pouze nutkání něco mačkat? Pořiďte si antistresové prso. Díky tomuto prsíčku odbouráte svůj stres, který na Vás přišel v okamžiku kdy se to nehodí. Prso můžete mačkat nebo si s ním přehazovat z ruky do ruky. Kupte tento dárek třeba Vašemu kamarádovi a udělejte mu tak radost. Průměr: 12 cm

Parametry Antistresové prso MEGA

Druh Pro něj

Podobné produkty

Podobné fráze: