Katalog > Foto pozadí

Foto pozadí

Nalezeno:    11 produktů

Santoro London - Fotorámeček - Gorjuss - Rosie

Masivní dřevěný fotorámeček s motivem Rosie od Santoro London Vám doma nesmí chybět.Do fotorámečku se vejdou fotky o rozměrech 12,5 x 17 cm. Rámeček lze postavit na stůl, poličku, není možné ho zavěsit (nemá háček na pověšení).

Více informací

Terronic Studiový deštník T-85 (FY7426)

Fotodeštník - translucentní 85 cm Studiový translucentní deštník  propouští difuzní světlo a výsledkem jsou měkčí stíny a rovnoměrnější prosvětlení prostoru. Čím je větší plocha deštníku, tím difúznější světlo dává. V krajině je podobný jev možné pozorovat, například při zatažené obloze, která dává nižší kontrast scény bez ostrých stínů. Samotný fotografický záměr může vést k použití studiového deštníku i v exteriéru.Parametry a specifikace:Průměr studiového deštníku:   85 cm. 

Více informací

GoPro Light Mod (ALTSC-001)

Videosvětlo kompatibilní s kamerou GoPro HERO8, nutno použít s příslušenstvím GoPro Media Mod, 4 úrovně jasu, až 200 lumenů, vodotěsné do 10m

Více informací

Terronic TR-4 DB Set (FY9171)

Vysílač + přijímač (bateriový)/433 MHz Sada vysílače a přijímače Terronic TR-4 DB je příslušenství pro dálkové ovládání externích blesků přes standardní konektor. Pomocí vysílače (součástí) lze okamžitě ovládat blesk. Přijímač je napájen dvojicí mikrotužkových baterií.Parametry a specifikace:Určeno pro:Blesky s externí spouští

Více informací

Terronic Basic 150W/230V GX6 pilotní žárovka (FY7408)

Žárovka pilotní pro studiový blesk Basic - 200 a 400 Pilotní žárovka pro dva typy studiového blesku:  Basic 200 nebo Basic 400.Žárovka má patici GX6.

Více informací

Terronic Basic 500 W/E40 pilotní žárovka (FY7410)

Žárovka pilotní pro Basic Light 500 Pilotní žárovka pro soupravu trvalých světel pro hobby portrétní fotografii a video - Basic Light 500.Žárovka má závit E40.

Více informací

FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), bílý

Footoobraz FrameXX Home 131 je elegantní digitální obraz dekorovaný dřevěným rámem s moderním designem a kvalitním antireflexním TFT-LCD Full HD panelem pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Uživatel si tak může zobrazit libovolný obsah – od obrazů starých mistrů až po rodinná videa. Vnější rozměry obrazu jsou 36 cm x 25,5 cm x 3 cm, obraz lze provozovat jak v horizontální, tak i ve vertikální orientaci.

Více informací

Podobné fráze: