Katalog > Folie na display > Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5

Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Samsung Galaxy Note 5 značky Screenshield je extrémní ochrana pro váš chytrý telefon proti mechanickému poškození a poškrábání. Tenká vrstva tvrzeného skla 0,26mm dokáže odolat velmi silným nárazům, netvoří se nevzhledné otisky prstů a zamezí poškrábání od odstrých předmětů. Screenshield tvrzené sklo má tvrdost hodnocenou na stupnici 9H - proto je tvrzené...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5

Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Samsung Galaxy Note 5 značky Screenshield je extrémní ochrana pro váš chytrý telefon proti mechanickému poškození a poškrábání. Tenká vrstva tvrzeného skla 0,26mm dokáže odolat velmi silným nárazům, netvoří se nevzhledné otisky prstů a zamezí poškrábání od odstrých předmětů.
Screenshield tvrzené sklo má tvrdost hodnocenou na stupnici 9H - proto je tvrzené sklo ideálním řešením ochrany dispeje pro náročné. Tvrzené sklo má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej mobilu Samsung Galaxy Note 5 je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle.
 
 
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel a fólii cena od 80,- Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5     
   Výhody tvrzeného skla:
* Sklo je velice odol...

Parametry Tvrzené sklo Screenshield na Samsung Galaxy Note 5

Výrobce Skinzone

Podobné produkty

Podobné fráze: