Katalog > Folie na display > Tvrzené sklo pro SONY XPERIA Z2 (D6503)

Tvrzené sklo pro SONY XPERIA Z2 (D6503)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 92 Kč
Dostupnost: Skladem
Tvrzené sklo nejvyšší kvality tvrdosti 9H je nejspolehlivější ochrana displeje vašeho telefonu SONY XPERIA Z2 (D6503) před rozbitím a poškrábáním. Tvrzené sklo se aplikuje snadněji než běžné fólie a zároveň nabízí větší odolnost a výdrž. Displej vašeho mobilu SONY XPERIA Z2 (D6503) bude spolehlivě chráněn pomocí tvrzeného skla.        Díky speciální úpravě poskytuje tvrzené sklo prvotřídní tvrd...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo pro SONY XPERIA Z2 (D6503)

Popis Tvrzené sklo pro SONY XPERIA Z2 (D6503)

F-mobil.cz píše:

Tvrzené sklo Pro Glass 9H je nejspolehlivější ochrana displeje vašeho telefonu Sony D6503 Xperia Z2 před rozbitím a poškrábáním. Tvrzené sklo Pro Glass 9H se aplikuje snadněji než běžné fólie a zároveň nabízí větší odolnost a výdrž. Displej vašeho Sony D6503 Xperia Z2 bude spolehlivě chráněn pomocí tvrzeného Skla Pro Glass 9H.
Tvrzené Sklo Pro Glass 9H pro Sony D6503 Xperia Z2
Díky speciální úpravě skla poskytuje tvrzené sklo Pro Glass 9H prvotřídní tvrdost a minimální tloušťku.
Pro Glass 9H nijak nezhoršuje barvy, čitelnost ani odezvu displeje vašeho smartphonu Sony D6503 Xperia Z2. Speciální vrstva na povrchu skla zabraňuje usazování nepříjemných otisků prstů a dalších nečistot.

Student-eShop.cz píše:

Chcete svůj displej opravdu kvalitně a přesto levně chránit? Tak právě pro Vás je určeno tvrzené ochranné sklo pro Sony Xperia Z2 D6503. Tento skleněný kryt displeje je neviditelný a již se nemusíte bát, že po aplikaci zůstanou pod ochrannou vrstvou bublinky jako je to u ochraných fólií. Je vyrobeno ze speciálního tvrzeného skla o tlouštce pouhé 0,3mm, které ochrání LCD displej před rozbitím při pádu telefonu a také před poškrábáním při běžném používání. Tvrzené sklo je zcela transparentní a bez filtrů, takže po aplikaci není dotčena viditelnost displeje. Sklo chrání pouze rovnou část displeje, zahnuté sklo na celý displej naleznete v další nabídce. 
Vlastnosti tvrzeného skla: 
maximální průhlednost
snadná instalace
nezanechává bublinky

Parametry Tvrzené sklo pro SONY XPERIA Z2 (D6503)

Výrobce Noname

Podobné produkty

Podobné fráze: