Katalog > Folie na display > Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) 3D ohyb 0,3 mm X-ONE 9H

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) 3D ohyb 0,3 mm X-ONE 9H

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tvrzené sklo 9H X-ONE na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání. Tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, tvrzené sklo 9H X-ONE je velmi pevné a tenké pouhých 0,3 mm. Sklo 9H X-ONE je profesionální tvrzené sklo propracované do každého detailu. 3D zahnutí okraje kopíru...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) 3D ohyb 0,3 mm X-ONE 9H

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) 3D ohyb 0,3 mm X-ONE 9H

Tvrzené sklo 9H X-ONE na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání. Tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, tvrzené sklo 9H X-ONE je velmi pevné a tenké pouhých 0,3 mm. Sklo 9H X-ONE je profesionální tvrzené sklo propracované do každého detailu. 3D zahnutí okraje kopíruje LCD telefonu. Tvrzené sklo se velmi jednoduše nanáší a nevytváří při aplikaci nepříjemné bublinky, jako klasické ochranné fólie.
Sklo 9H X-ONE
Ochrana displeje
Tvrzené sklo má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej mobilu Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle. Tvrzené sklo H dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale brání poškrábání displeje telefonu, při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného displeje telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F), například při nechtěném pádu. 
D...

Parametry Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F) 3D ohyb 0,3 mm X-ONE 9H

Výrobce X-one

Podobné produkty