Katalog > Flash disky > SAMSUNG MUF-32BB 32GB

SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
SAMSUNG MUF-32BB / 32GB / Flash Disk / USB 3.0 / rychlost čtení až 130MB/s Když se snoubí vzhled s funkčností. USB 3.0 FIT flash jednotka Samsung je pro odolnost odolnosti vybavena vysoce kvalitním kovovým designem a super kompaktním tělem. Jde o jednotku, která je skvělá do auta, do práce nebo kamkoliv jinam. A díky spolehlivosti značky Samsung víte, že vaše data jsou v bezpečí. Tenká a pr...

Všechny nabídky pro SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SAMSUNG MUF-32BB 32GB

SAMSUNG MUF-32BB / 32GB / Flash Disk / USB 3.0 / rychlost čtení až 130MB/s
Když se snoubí vzhled s funkčností.
USB 3.0 FIT flash jednotka Samsung je pro odolnost odolnosti vybavena vysoce kvalitním kovovým designem a super kompaktním tělem. Jde o jednotku, která je skvělá do auta, do práce nebo kamkoliv jinam. A díky spolehlivosti značky Samsung víte, že vaše data jsou v bezpečí.
Tenká a promyšlená.
Díky modernímu, mimořádně kompaktnímu, kovovému designu představuje flash jednotka USB 3.0 FIT společnosti Samsung profesionální a uhlazené řešení pro ukládání a ochranu všech vašich důležitých dat.
Spolehlivost značky Samsung chrání vaše data.
Tato USB flash jednotka tvoří nejnovější přírůstek do rodiny paměťových produktů společnosti Samsung. Nabízí technologii NAND flash, odolnost stupně 5 a pětiletou záruku. Jde přesně o tu kvalitu, kterou očekáváte od společnosti Samsung, spolehlivé značky v oblasti paměťových zařízení.
Jednotka flash pro bu...

Parametry SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Výrobce Samsung
Velikost 32GB
Hmotnost 2g
OTG OTG flash disky disponují jak portem USB, tak i microUSB. Některé v jednom těle, jiné s mini adaptérem. Ne
Rychlost při čtení 130MB/s
USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: