Katalog > Flash disky > Pretec i-Disk Elite 32GB

Pretec i-Disk Elite 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 422 Kč
Dostupnost: Skladem
Miniaturní USB flash disk Pretec i-Disk Elite E01 snadno zavěsíte díky praktickému oušku na mobilní telefon nebo klíče. i-Disk Elite E01 není vybaven krytkou USB konektoru a ani nemusíte konektor vysouvat z jeho těla, je integrován přímo do těla disku, takže nehrozí jeho poškození. Flash disk můžete mít díky jeho velikosti neustále připojen např. v tabletu a rozšířit tím jeho úložný prostor. Tent...

Všechny nabídky pro Pretec i-Disk Elite 32GB

Popis Pretec i-Disk Elite 32GB

SOFTCOM.cz píše:

i-Disk Elite je miniaturní USB flash paměť s ouškem a řetízkem pro možné zavěšení na mobilní telefon, klíče, atd. Tento disk nemá žádnou krytku USB konektoru a ani není zapotřebí konektor nikterak vysouvat z jeho těla. Konektor je integrován a vnořen přímo do těla disku, takže nehrozí jeho poškození a minimalizuje se tímto i velikost disku. i-Disk Elite můžete mít díky své velikosti v notebooku neustále připojen a rozšířit tím jeho úložný prostor a mít zároveň kdykoliv přístup ke svým souborům.
USB 2.0 Flash Disk ve stříbrné barvě
Dostupné kapacity: 32 GB
Materiál: hliník
Rozměry: 22,5 x 12,2 x 4,5 mm
Hmotnost: 2 g
Dodáváno s kuličkovým řetízkem pro zavěšení na klíče, mobilní telefon, atd.
Rychlost čtení: cca 20 MB/s*
Rychlost zápisu: cca 5 MB/s*
Podporované OS: Windows ME / 2000SP4 / XP / Vista / 7 / 8; Mac OS 10.x; Linux 2.4...

Digiboss.cz píše:

Pretec i-Disk Elite USB 2.0 32GB - stříbrný najdte na Digiboss.cz. Pretec i-Disk Elite USB 2.0 32GB - stříbrný nabízíme i na splátky. i-Disk Elite je miniaturní USB flash paměť s ouškem a řetízkem pro možné zavěšení na mobilní telefon, klíče, atd. Tento disk nemá žádnou krytku USB konektoru a ani není zapotřebí konektor nikterak vysouvat z jeho těla. Konektor je integrován a vnořen přímo do těla disku, takže nehrozí jeho poškození a minimalizuje se tímto i velikost disku. i-Disk Elite můžete mít díky své velikosti v notebooku neustále připojen a rozšířit tím jednak jeho úložný prostor a mít zároveň kdykoliv přístup ke svým souborům.
Specifikace
* USB 2.0 Flash Disk 32 GB stříbrná...

Parametry Pretec i-Disk Elite 32GB

Výrobce Pretec
Hmotnost 2g
USB 2.0
Rychlost při zápisu 5MB/s
Rychlost při čtení 20MB/s
Velikost 32GB

Podobné produkty

Podobné fráze: