Katalog > Flash disky > Patriot Supersonic Boost 128GB

Patriot Supersonic Boost 128GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 157 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 157 Kč
Porovnat 10 obchodů
Společnost Patriot přichází s novou řadou výkonných flash disků pod označením Supersonic Boost XT. Jedná se o elegantní, velmi výkonné a odolné řešení přenosu větších objemů dat. Díky použití nejnovějších technologií a rozhraní USB 3.0 dosahuje na kategorii USB flash disků extrémních přenosových rychlostí až 150 MB/s při čtení a 30 MB/s při zápisu. Kopírování velkých souborů je tudíž s tímto zaří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Patriot Supersonic Boost 128GB

Popis Patriot Supersonic Boost 128GB

Digiboss.cz píše:

128GB Patriot Supersonic Boost USB 3.0 150/30MBs najdte na Digiboss.cz. 128GB Patriot Supersonic Boost USB 3.0 150/30MBs nabízíme i na splátky. Získejte výkonnostní výhodu se Supersonic Boost XT. Podpora USB 3.0, nový standard USB Flash. Nabízí vynikající přenosovou rychlost přes USB 2.0 s výkonem až do 90 MB/s. Díky tomu je tento USB Flash disk ideální volbou pro přenosy velkých souborů. Voděodolný a pogumovaný povrch chrání USB Flash před tvrdými dopady a nejrůznějším opotřebením způsobeného každodenním používáním.
Vlastnosti:
*Jednoduchá instalace Plug and Play
*Pogumované pouzdro poskytuje trvalou a robustní ochranu disku před fyzickým poškození a vodou
*Kompatibilní s Windows®...

SOFTCOM.cz píše:

Patriot Supersonic Boost XT 128GB USB 3.0
Kapacita paměti (flash) 128 GB
Paměťové rozhraní USB 3.0
Rychlost čtení 150 MB/s
Rychlost zápisu 30 MB/s
Vestavěná čtečka paměťových karet Ne
Šířka 59,7 mm
Výška 19,8 mm
Hloubka 12,2 mm
Podporované OS
Windows 8
Microsoft Windows Me
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP
Linux Kernel 2.4 a novější
Mac OS 9.0 nebo novější verze

Alza.cz píše:

Flash disk USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1), rychlost čtení až 150MB/s, zápis až 30MB/s, pogumovaný povrch, odolný vodě a nárazu
Flashdisk Patriot Supersonic Boost XT nabízí extrémně vysokou rychlost přenosu dat a kapacitu paměti 128 GB. Díky tomu můžete kdykoliv kopírovat z disku jakékoliv soubory rychlostí až 150 MB za sekundu. Elegantní pogumované tělo, které zajistí stoprocentní ochranu vašich dat je jen příjemným bonusem. Flashdisk je plně kompatibilní s rozhraním USB 3.0. Pokud ho zapojíte do USB 2.0 funkčnost flashdisku se samozřejmě nijak nezmění, jen se sníží rychlost přenášených dat.

F-mobil.cz píše:

Patriot Supersonic Boost je rychlý flash disk s konektorem USB 3, elegantním designem a 128GB paměti k přenášení vašich souborů, fotek a dalších dat.
Flash disk má moderní elegantní design a kompaktní rozměry, díky kterým ho můžete nosit všude sebou například připevněný ke klíčům pomocí otvoru v krytu flešky. Gumový povrch flash disku ho chrání proti pádům a polití. Samotný USB konektor je chráněn nandavací gumovou krytkou.
Díky použití moderní verze USB 3.0 dosahuje dosahuje flash disk výborných rychlostí čtení 150MB/s i zápisu 30MB/s. Vysokou rychlost flash disku Patriot Supersonic Boost oceníte při přesunu velkých souborů, filmů nebo hudebních alb, kterých se na 128GB uložiště vejde opravdu hodně.
Vlastnosti:

Parametry Patriot Supersonic Boost 128GB

Výrobce Patriot
Hmotnost 12g
USB 3.0
Velikost 128GB

Podobné produkty

Podobné fráze: