Katalog > Flash disky > Patriot Supersonic Boost 128GB

Patriot Supersonic Boost 128GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 207 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 207 Kč
Porovnat 11 obchodů
Společnost Patriot přichází s novou řadou výkonných flash disků pod označením Supersonic Boost XT. Jedná se o elegantní, velmi výkonné a odolné řešení přenosu větších objemů dat. Díky použití nejnovějších technologií a rozhraní USB 3.0 dosahuje na kategorii USB flash disků extrémních přenosových rychlostí až 150 MB/s při čtení a 30 MB/s při zápisu. Kopírování velkých souborů je tudíž s tímto zaří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Patriot Supersonic Boost 128GB

Popis Patriot Supersonic Boost 128GB

Digiboss.cz píše:

128GB Patriot Supersonic Boost USB 3.0 150/30MBs najdte na Digiboss.cz. 128GB Patriot Supersonic Boost USB 3.0 150/30MBs nabízíme i na splátky. Získejte výkonnostní výhodu se Supersonic Boost XT. Podpora USB 3.0, nový standard USB Flash. Nabízí vynikající přenosovou rychlost přes USB 2.0 s výkonem až do 90 MB/s. Díky tomu je tento USB Flash disk ideální volbou pro přenosy velkých souborů. Voděodolný a pogumovaný povrch chrání USB Flash před tvrdými dopady a nejrůznějším opotřebením způsobeného každodenním používáním.
Vlastnosti:
*Jednoduchá instalace Plug and Play
*Pogumované pouzdro poskytuje trvalou a robustní ochranu disku před fyzickým poškození a vodou
*Kompatibilní s Windows®...

SOFTCOM.cz píše:

Patriot Supersonic Boost XT 128GB USB 3.0
Kapacita paměti (flash) 128 GB
Paměťové rozhraní USB 3.0
Rychlost čtení 150 MB/s
Rychlost zápisu 30 MB/s
Vestavěná čtečka paměťových karet Ne
Šířka 59,7 mm
Výška 19,8 mm
Hloubka 12,2 mm
Podporované OS
Windows 8
Microsoft Windows Me
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP
Linux Kernel 2.4 a novější
Mac OS 9.0 nebo novější verze

F-mobil.cz píše:

Patriot Supersonic Boost je rychlý flash disk s konektorem USB 3, elegantním designem a 128GB paměti k přenášení vašich souborů, fotek a dalších dat.
Flash disk má moderní elegantní design a kompaktní rozměry, díky kterým ho můžete nosit všude sebou například připevněný ke klíčům pomocí otvoru v krytu flešky. Gumový povrch flash disku ho chrání proti pádům a polití. Samotný USB konektor je chráněn nandavací gumovou krytkou.
Díky použití moderní verze USB 3.0 dosahuje dosahuje flash disk výborných rychlostí čtení 150MB/s i zápisu 30MB/s. Vysokou rychlost flash disku Patriot Supersonic Boost oceníte při přesunu velkých souborů, filmů nebo hudebních alb, kterých se na 128GB uložiště vejde opravdu hodně.
Vlastnosti:

Alza.cz píše:

Flash disk USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1), rychlost čtení až 150MB/s, zápis až 30MB/s, pogumovaný povrch, odolný vodě a nárazu
Flashdisk Patriot Supersonic Boost XT nabízí extrémně vysokou rychlost přenosu dat a kapacitu paměti 128 GB. Díky tomu můžete kdykoliv kopírovat z disku jakékoliv soubory rychlostí až 150 MB za sekundu. Elegantní pogumované tělo, které zajistí stoprocentní ochranu vašich dat je jen příjemným bonusem. Flashdisk je plně kompatibilní s rozhraním USB 3.0. Pokud ho zapojíte do USB 2.0 funkčnost flashdisku se samozřejmě nijak nezmění, jen se sníží rychlost přenášených dat.

Parametry Patriot Supersonic Boost 128GB

Výrobce Patriot
USB 3.0
Velikost 128GB
Hmotnost 12g

Podobné produkty

Podobné fráze: