Katalog > Flash disky > Corsair Voyager GT 128GB

Corsair Voyager GT 128GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 023 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 023 Kč
Porovnat 3 obchody
Odolný a rychlý Flash disk Corsair Voyager GT USB Flash disk Corsair z řady Voyager GT nabízí vysoké rychlosti a skvělou odolnost. Vaše data jsou s tímto diskem rychle dostupná a navíc v bezpečí. Celogumový kryt disku je extrémně odolný vůči nárazu i vodě a navíc se velmi příjemně drží. Samozřejmostí je také očko umožňující snadné připevnění např. na klíče. Vynikající výkon s rozhraním USB 3.0 Co...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Corsair Voyager GT 128GB

Popis Corsair Voyager GT 128GB

Odolný a rychlý Flash disk Corsair Voyager GT
USB Flash disk Corsair z řady Voyager GT nabízí vysoké rychlosti a skvělou odolnost. Vaše data jsou s tímto diskem rychle dostupná a navíc v bezpečí. Celogumový kryt disku je extrémně odolný vůči nárazu i vodě a navíc se velmi příjemně drží. Samozřejmostí je také očko umožňující snadné připevnění např. na klíče.
Vynikající výkon s rozhraním USB 3.0
Corsair Voyager GT nabízí vysoké přenosové rychlosti čtení až 220 MB/s a zápisu až 130 MB/s. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Při využití USB 2.0 portu je nutné počítat se snížením rychlostí pod 30 MB/s.
Snadné použití
Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
...

Parametry Corsair Voyager GT 128GB

Výrobce Corsair
Rychlost při zápisu 130MB/s
Rychlost při čtení 220MB/s
USB 3.0
Velikost 128GB

Podobné produkty

Podobné fráze: