Katalog > Flash disky > Corsair Survivor 128GB

Corsair Survivor 128GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 075 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 1 075 Kč
Porovnat 4 obchody
Chcete-li udělat radost někomu, kdo bere svět počítačů opravdu smrtelně vážně, kupte mu jediný existující model odolného kapesního flash disku z hliníku, který je používán na trup letadel. Jedná se o robustní produkt firmy Corsair s označením Survivor, který patří mezi extrémně odolná ale navíc i velmi rychlá záznamová zařízení - snadno přežije pád z výšky, oheň i stoletou vodu. Výrobcem udávaná ...

Všechny nabídky pro Corsair Survivor 128GB

Popis Corsair Survivor 128GB

Chcete-li udělat radost někomu, kdo bere svět počítačů opravdu smrtelně vážně, kupte mu jediný existující model odolného kapesního flash disku z hliníku, který je používán na trup letadel.
Jedná se o robustní produkt firmy Corsair s označením Survivor, který patří mezi extrémně odolná ale navíc i velmi rychlá záznamová zařízení - snadno přežije pád z výšky, oheň i stoletou vodu. Výrobcem udávaná vodotěsnost je až do hloubky 200m. Vaše data tak budou chráněna proti poškození a vy si je můžete brát téměř kamkoliv sebou.
Konektor, ačkoliv při přepravě bezpečně skryt, nabízí pohodlnou manipulaci a snadné připojení k příslušným portům. Uvnitř skrytý flash disk s novým rozhraním USB 3.0 (kompatibilním se starší verzí 2.0) je dodáván s kapacitou 128 GB, přičemž rozhodně nepatří mezi lenochy. Nabízí rychlost čtení 85 MB/s a rychlost zápisu 70 MB/s.
O vysoké odolnosti disku svědčí následující zkoušky:
- 200 metrů tlaková zkouška ISO 6425, metoda 7.3.7 - Prošel
- O...

Parametry Corsair Survivor 128GB

Výrobce Corsair
Rychlost při čtení 85MB/s
Rychlost při zápisu 70MB/s
USB 3.0
Velikost 128GB

Podobné produkty

Podobné fráze: