Katalog > Flash disky > ADATA UV150 128GB

ADATA UV150 128GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 038 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 038 Kč
Porovnat 12 obchodů
USB Flash disk A-DATA UV150 Flash disky A-DATA DashDrive řady UV150 jsou disky klasické konstrukce s atraktivním perleťovým exteriérem a dobrým výkonem s rozhraním USB 3.0. Díky svému elegantnímu obrysu se snadno drží v ruce a krytka USB portu může být při použití disku nasazena na zadní část pláště jednotky, což zabraňuje náhodné ztrátě krytky. Solidní výkon s rozhraním USB 3.0 A-DATA DashDrive ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA UV150 128GB

Popis ADATA UV150 128GB

SOFTCOM.cz píše:

ADATA DashDrive Series UV150 128GB USB 3.0 flashdisk, černý
ADATA Technology jako přední výrobce vysoce výkonných Flash modelů zahájila výrobu a prodej nových DashDrive UV150 Flash disků, cenově dostupných USB 3.0 s atraktivním perleťovým exteriérem. Díky svému elegantnímu obrysu se snadno drží v ruce, krytku konektoru lze pohodlně umístit do zadní části jednotky, aby se zabránilo její ztrátě. Hmotnost pouhých 9g, přenosová rychlost až 90MB/s. K dispozici v lesklé černé nebo karmínově červené barvě.
rozhraní: USB 3.0
rozměry: 58 x 18 x 11 mm (D x Š x V)
hmotnost: 9g
rychlost čtení a zápisu: až 90MB/s

MADER computer píše:

The UV150 combines a classic look with economical pricing, a SuperSpeed USB 3.0 interface, and an attractive pearlescent exterior. Arriving in colors of striking scarlet and glistening onyx, its minimalist and modern design make it a fashionable and practical accessory both in and out of town.
SuperSpeed? Super Value!
Now there is no reason to shy away from the higher cost of the USB 3.0 interface. The DashDrive UV150 brings the convenience and speed of premium USB drives to budget-minded consumers.
Smarter Design
A handy snap-on cap design keeps the drive cap safe and snug on the rear of the device, preventing the cap from disappearing, as well as looking pretty cool.

Glossy and Mobile
The glossy surface of the UV150 will catch eyes and turn heads, and a broad lanyard slot at the base of the drive allows for use with a wider range of carrying straps than is often seen in USB Flash drives
Specifications:
- Dimensions (...

Svět Počítačů píše:

The UV150 combines a classic look with economical pricing, a SuperSpeed USB 3.0 interface, and an attractive pearlescent exterior. Arriving in colors of striking scarlet and glistening onyx, its minimalist and modern design make it a fashionable and practical accessory both in and out of town. Supe

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! ADATA USB UV150 128GB black (USB 3.0) (AUV150-128G-RBK) od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-205A0000017921 - ADATA Technology jako přední výrobce vysoce výkonných Flash modelů zahájila výrobu a prodej nových DashDrive UV150 Flash disků, cenově dostupných USB 3.0 s atraktivním perleťovým exteriérem. Díky svému elegantnímu obrysu se snadno drží v ruce, krytku konektoru lze pohodlně umístit do zadní části jednotky, aby se zabránilo její...

KASA.cz píše:

USB flash disk UV150 kombinuje klasický vzhled perleťové barvy a přijatelnou cenu. Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed zaručuje rychlý přenos dat. Minimalistický a moderní design z něj dělá módní a praktický doplněk.
SuperSpeed!
UV150 přináší pohodlí a rychlost prémiových USB disků pro náročné spotřebitele, kteří myslí na budoucnost. Díky rozhraní USB 3.0 s technologií SuperSpeed už nebudete muset čekat na přenos dat.
Chytrý design
Praktický zaklapávací uzávěr udržuje krytku bezpečně a pohodlně na zadní straně a brání uzávěru proti ztrátě.

Lesklý a mobilní
Lesklý povrch UV150 zaujme na pohled a otvor pro šňůrku umožňuje použití širší škály popruhů, které jsou často vidět u jiných USB flash disků.
Vlastnosti:
Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed
Chytrý design proti ztrátě krytu
Lesklý a elegantní design
Technická specifikace:
Rozhraní: USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0)
Rozměry: 58 x 18 x 11mm
Hmotnost...

F-mobil.cz píše:

Flash disk ADATA 128GB USB 3.0 Dash Drive UV150, v černé barvě, je přenosné úložiště dat, určené pro denní použití, odolné vůči vlhkosti, vodě, nárazům i pádům.
Kapacita flash disku ADATA Dash Drive UV150 je 128 GB, takže v něm můžete mít uloženou velkou spoustu potřebných informací, dokumentů nebo filmů. Díky praktickému otvoru v jednotce flash disk snadno připevníte například na klíče, složky, knihy, šňůrky na krk a na další vhodná místa a budete ho mít pořád u sebe. Flash disk ADATA 128GB USB 3.0 Dash Drive UV150 disponuje ultra rychlým rozhraním 3.0, díky USB rozhraní nepotřebuje napájení z baterie ani žádné jiné.
Flash disk ADATA 128GB USB 3.0 Dash Drive UV150 je odolný, lehký a kompaktní, flexibilní a vysoce kvalitní, takže veškerá vaše data, která si do něj uložíte, budou v naprostém bezpečí.

Electro World s.r.o. píše:

Flash disk A-DATA UV150 vynikne svým klasickým tvarem, lesklým provedením černé barvy a vysokým výkonem. Je vyabvený krytkou, která chrání konektor a kterou je možné po složení umístit na druhý konec, čímž se předejde její ztrátě. Disponuje úložným prostorem s kapacitou 128 GB, který poskytne dostatečné úložiště pro vaše soubory a multimediální obsah. Zásluhou rozhraní USB nabízí skvělou přenosovou rychlost až 90 MB/s, což oceníte především při práci s většími soubory. Díky zpětné kompatibilitě zaručuje připojení i k zařízením s USB 2.0 portem, což rozšiřuje možnosti využití. Technologie Plug and Play je zárukou snadného použití, při kterém nejsou po připojení nutné žádné ovladače.

Parametry ADATA UV150 128GB

Výrobce A-Data
Hmotnost 9g
Rychlost při zápisu 20MB/s
USB 3.0
Rychlost při čtení 90MB/s
Velikost 128GB

Podobné produkty

Podobné fráze: