Katalog > Externí harddisky > Transcend StoreJet 25A3 - 500GB

Transcend StoreJet 25A3 - 500GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
TRANSCEND StoreJet 25A3 je elegantní externí 2.5" pevný disk s kapacitou 500 GB v provedení pro rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní), které zvládá maximální teoretickou přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Napájení disku je realizováno také pomocí USB rozhraní. Tento disk je navržen v pěkném kompaktním provedení, díky tomu se bude dobře vyjímat na každém stole, ať už v práci nebo doma. Disk je vyb...

Všechny nabídky pro Transcend StoreJet 25A3 - 500GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Transcend StoreJet 25A3 - 500GB

TRANSCEND StoreJet 25A3 je elegantní externí 2.5" pevný disk s kapacitou 500 GB v provedení pro rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní), které zvládá maximální teoretickou přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Napájení disku je realizováno také pomocí USB rozhraní.
Tento disk je navržen v pěkném kompaktním provedení, díky tomu se bude dobře vyjímat na každém stole, ať už v práci nebo doma. Disk je vybaven systémem chránícím data při náhodném pádu, data je navíc možno šifrovat 256bitovým AES za pomoci softwaru StoreJet Elite.
Samozřejmostí je podpora Plug and Play, disk lze tedy k počítači kdykoliv připojit nebo odpojit bez nutnosti restartu systému. Pro automatickou zálohu lze využít tlačítko Auto-Backup. V prestižně provedeném boxu je schovaný pevný disk s kapacitou 500 GB. Jistě také oceníte software pro zabezpečení a obnovení dat.
Na takovýto externí disk můžete nahrát tisíce fotografií, videí, hudby nebo jakékoli elektronické soubory. Pochopitelně je možné využít exte...

Parametry Transcend StoreJet 25A3 - 500GB

Výrobce Transcend
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 500GB
Hmotnost 500g
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne
Rozměr 2.5"

Podobné produkty

Podobné fráze: