Katalog > Externí harddisky > Sony HD S1AB 1TB

Sony HD S1AB 1TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 637 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 637 Kč
Porovnat 2 obchody
Sony HD-S1A Externí pevný disk Sony HD-S1A kapesní velikosti přináší spolehlivou zálohu a přenos dat. Jedná se o velice elegantní externí disk v cestovním provedení štíhlého designu. Přináší bleskovou rychlost, vysokou kapacitu až 1 TB, štíhlé (jen 8,7mm) provedení nebo dokonalé zabezpečení pomocí důmyslné ochrany dat a automatické zálohy. Dokonalé zabezpečení Již nemusíte mít strach, že se citl...

Všechny nabídky pro Sony HD S1AB 1TB

Popis Sony HD S1AB 1TB

Sony HD-S1A
Externí pevný disk Sony HD-S1A kapesní velikosti přináší spolehlivou zálohu a přenos dat. Jedná se o velice elegantní externí disk v cestovním provedení štíhlého designu. Přináší bleskovou rychlost, vysokou kapacitu až 1 TB, štíhlé (jen 8,7mm) provedení nebo dokonalé zabezpečení pomocí důmyslné ochrany dat a automatické zálohy.
Dokonalé zabezpečení
Již nemusíte mít strach, že se citlivá data dostanou do nepovolaných rukou. Díky chytré aplikaci Password Protection Manager lze nastavit heslo pro použití při každém připojení k PC. Aplikace Backup Manager umožní rychlé zálohování souborů.
Vynikající rychlost
Pevné disky Sony HD-SG5 nabízí vysokou rychlost v kombinaci s vysokou kapacitou. Ultra-rychlé USB 3.0 rozhraní Vám umožní mnohem rychleji přenést HD filmy, fotografie a hudební soubory. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0.
Elegantní design
Sony HD-S1A se vyznačuje naprosto dokonalým designem, který ke značce Sony pro...

Parametry Sony HD S1AB 1TB

Výrobce SONY
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 1000GB
Hmotnost 155g
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: