Katalog > Externí harddisky > Adata HV300 2TB

Adata HV300 2TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 118 Kč
Dostupnost: Skladem
od 2 118 Kč
Porovnat 10 obchodů
Adata HV300, externí pevný disk, HDD, 2.5", 2TB, USB 3.1, napájení přes USB, Ultraslim - jenom 10,3mm tloušťka, černý

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Adata HV300 2TB

Popis Adata HV300 2TB

KASA.cz píše:

Externí disk UV300 je tenký, jak je může být. Přichází ve čtyřech barvách a kapacitách až do 5TB. Ideální pro jednoduché přenosy dat na cestách. Kromě elegantního vzhledu má šokový senzor pro ochranu dat. Navíc je možné zabezpečit data s pomocí aplikace HDDtoGO.
Sofistikovaný styl, čtyři jedinečné barvy
Ze čtyř barev, z nichž si můžete vybrat - černé, červené, bílé a modré - je barva, která vyhovuje téměř každé osobnosti. A co víc, má elegantní design, který zaručeně zapůsobí, a to jeho oko-úchvatný, lesklý přední kryt obklopený krásně texturovaným rámem.
Chraňte chyby a špatné sektory
S vlastními šokovými senzory společnosti ADATA se veškerá činnost jednotky zastaví, jakmile bude zjištěn fyzický šok. Jakmile je činnost jasná, aktivita se obnoví. Jste plně informováni s jasným indikátorem stavu.
Udržujte údaje v bezpečí pomocí šifrování AES
Software HDDtoGO s šifrováním AES-256 bit udržuje vaše důležitá data v bezpečí před zvědavými očima. Může ...

MADER computer píše:

Externí disk UV300 je tenký, jak je může být. Přichází ve čtyřech barvách a kapacitách až do 5TB. Ideální pro jednoduché přenosy dat na cestách. Kromě elegantního vzhledu má šokový senzor pro ochranu dat. Navíc je možné zabezpečit data s pomocí aplikace HDDtoGO.
Vlastnosti:
* Ultraslim - jenom 10,3mm tloušťka
* Protekce se senzorem proti otřesům
* Šifrování 256-bit AES (se SW)
* Software HDDtoGO volně ke stažení
Specifikace:
* Rozhraní: USB 3.1
* rozměry 125.7 x 80.5 x 10.3mm
* Váha 139,8g
* Záruka 3 roky

Alza.cz píše:

Externí disk rozhraní 3.1 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), 10.3mm tenký, součástí balení kabel USB 3.1., záruka 3 roky
Je váš počítač zahlcený daty a hledáte rychlý a kapacitně velký externí disk, na který byste mohli důležité soubory zálohovat? Pevný disk ADATA HV300 vám nabídne 2 TB úložného prostoru v mimořádně kompaktním těle o tloušťce pouhých 10,3 mm. Chloubou jeho výbavy jsou protinárazové senzory, stejně jako stylové barevné provedení s texturovaným rámem. Klíčové vlastnosti externího disku ADATA HV 300 (modrý)Spolehlivý externí 2,5" HDD s celkovou kapacitou 2 TBNárazový senzor zastaví činnosti disku při pádu, čímž se zamezí poškození dat256bitové AES šifrování pro zabezpečení důvěrných souborůObsahuje rozhraní USB 3.1 (zpětně kompatibilní s verzí 2.0)USB 3.1 kabel součástí dodávkyDostupný ve čtyřech barevných variantách: červená, bílá, modrá & černáTenký profil - 10,3 mmZáruka od výrobce 3 roky......

Parametry Adata HV300 2TB

Výrobce A-Data

Podobné produkty

Podobné fráze: