Katalog > DVD přehrávače > Samsung DVD-D530

Samsung DVD-D530

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Celosvětově známá společnost Samsung se zabývá produkcí spotřební elektroniky. Její portfolio zahrnuje zejména LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony či bílou techniku. Nyní představuje svojí novinku v podobě DVD přehrávače DVD-D530. Velmi povedený DVD přehrávač DVD-D530 je cenově dostupný a přesto funkčně bohatý DVD přehrávač. Tento přehrávač zvládá, kromě ...

Všechny nabídky pro Samsung DVD-D530

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung DVD-D530

Celosvětově známá společnost Samsung se zabývá produkcí spotřební elektroniky. Její portfolio zahrnuje zejména LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony či bílou techniku. Nyní představuje svojí novinku v podobě DVD přehrávače DVD-D530.
Velmi povedený DVD přehrávač DVD-D530 je cenově dostupný a přesto funkčně bohatý DVD přehrávač. Tento přehrávač zvládá, kromě přehrávání klasických DVD a podpory DVD+-R/RW, CD-R/RW i prohlížení JPG obrázků, přehrávání MP3 a WMA hudby a videa ve formátech MPEG4 i DivX. Kvalita zvuku a videa 12 bitů, 148 MHz a přehrávač disponuje funkcí Dolby Digital Surround Sound. Jistě také oceníte funkce jako pohyblivý zoom, EZ View nebo rodičovský zámek.
Výstup ze zařízení je možný prostřednictvím HDMI, SCART, komponentního a kompozitního videa. Audio lze připojit analogově s podporou dvou kanálů, nebo v digitální kvalitě pomocí koaxiálního připojení. Nechybí ani rozhraní USB (hosts).
Rozměry přehrávače jsou 36...

Parametry Samsung DVD-D530

Výrobce Samsung
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano
USB port Ano
HDMI výstup Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: