Katalog > Držáky mobilů > SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 255 Kč
Dostupnost: Skladem
Vhodný pro většinu smartphonů na trhu.Balení obsahuje: Držák S-GRIP M1, 2x kruhový kovový plíšek, 2x obdélníkový kovový plíšek, 3M podložku

Všechny nabídky pro SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Popis SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

promobily.cz píše:

Kvalitní magnetický držák na mobil do auta značky Swissten S-Grip M1 univerzální černý.
Toužíte po držáku do auta pro svůj mobilní telefon, který je stylový a kvalitně zpracovaný? Pak je magnetický držák značky Swissten pro Vás to pravé!

Držák funguje na magnetickém principu. Je určen k připevnení na palubní desku či čelní sklo ve vozidle.
Součástí balení je kovový lepící žeton, který je určen k nalepení např. na zadní kryt Vašeho telefonu, GPS atd.
Díky žetonu stačí mobilní telefon k držáku jednoduše přiložit a můžete si užívat bezstarostné jízdy s Vaším mobilním telefonem na očích.
Předností magnetického držáku Swissten je jeho elegantní, nenápadný design a kvalitní zpracování. Zároveň má držák delší krk v porovnání s jinými magnetickými držáky do auta.
Díky otáčivé hlavici je možné mít telefon v libovolném úhlu.
Držák je vyroben z kvalitního pevného plastu a odolné gumy.

Montáž držáku:
Balen...

Electro World s.r.o. píše:

Magnetický držák Swissten S-Grip M1 spolehlivě uchytí váš mobilní telefon a díky černému provedení a kompaktním rozměrům si najde místo i ve vašem autě. Jednoduše a rychle ho umístěte na palubní desku nebo na sklo pomocí 3M podložky a kovových plíšků. V balení najdete držák, 2x kruhový a 2x obdélníkový kovový plíšek a 3M podložku.

Autohotarek.cz píše:

Držák telefonu a GPS - magnetický Drážák je osazen super silnou silikonovou přísavkou. Tu je možné připevnit na čelní sklo nebo na palubní desku. V případě, že je povrch palubní desky hodně porézní, je v balení ještě samolepící podložka. Součástí balení jsou dále 4 železné podložky, které se vloží pod kryt telefonu. Magnetický držák tak může být použit až pro 4 různá zařízení bez nutnosti mezi nimi přehazovat železnou podložku. V případě, že Váš telefon není osazen krytem, jsou 2 železné podložky z jedné strany opatřeny samolepkou. Magnet v držáku nemá vliv na funkce moderních telefonů a nijak jim neškodí!

NářadíProfesional.cz píše:

Magnetický držák Swissten S-GRIP M1 vyniká svoji univerzálností. Stačí přichytit některý z kovových plíšků na Váš smartphone a můžete jej začít používat. Součástí balení je 3M podložka pro lepší uchycení na hrubších površích. Baleno v blistru Swissten.

Parametry SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Výrobce Swissten

Podobné produkty

Podobné fráze: