Katalog > Držáky mobilů > OUTAD Stativ na mobil 3v1

OUTAD Stativ na mobil 3v1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
STATIV NA MOBIL – POPIS Flexibilní stojánek na mobil je ideálním pomocníkem pro ty, kteří s oblibou cestují a rádi opouští zajímavá místa s originálním snímkem. Díky ohebným nohám stativ uchytíte téměř kamkoli a můžete se pustit do focení. 3 BAREVNÁ PROVEDENÍ Originální držák na mobil je dostupný ve 3 barevných variantách – modré, červené a černé. Vámi vybranou variantu si zvolíte výše n...

Všechny nabídky pro OUTAD Stativ na mobil 3v1

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis OUTAD Stativ na mobil 3v1

STATIV NA MOBIL – POPIS
Flexibilní stojánek na mobil je ideálním pomocníkem pro ty, kteří s oblibou cestují a rádi opouští zajímavá místa s originálním snímkem. Díky ohebným nohám stativ uchytíte téměř kamkoli a můžete se pustit do focení.
3 BAREVNÁ PROVEDENÍ
Originální držák na mobil je dostupný ve 3 barevných variantách – modré, červené a černé. Vámi vybranou variantu si zvolíte výše nad cenou zboží.
SNADNÉ UCHYCENÍ
Mobil do držáku na telefon uchytíte velmi snadno. Stačí pomocí páčky roztáhnout držák, vložit do něj telefon a stáhnout zpět na jeho velikost.
PRO VĚTŠINU TELEFONŮ
Stojan na mobil se přizpůsobí všem smartphonům o šířce těla 55–85 mm a s hmotností do 275 g.
FLEXIBILNÍ NOHY
Stojánek na mobil si Vás získá zejména polstrovanými nohami, které jsou flexibilní a můžete je ohýbat podle své potřeby beze strachu, že by došlo k poškození.
STABILNÍ NA KAŽDÉM POVRCHU
Díky přizpůsobivým nohám se držák na tele...

Parametry OUTAD Stativ na mobil 3v1

Výrobce Outad

Podobné produkty

Podobné fráze: