Katalog > Držáky mobilů > OEM Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

OEM Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 277 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
Držák telefonu s pevným klipem volitelné šířky (5,5 – 8,5 cm), který je zajištěn aretací a zároveň i protiskluzovou vrstvy na vnitřních stranách.Upnutí klipsu pomocí kulového systému umožňuje v každé poloze široké nastavení úhlů, včetně možnosti otáčení o 360°. 3 unikátní adaptéry, možnost připevnění v automobilu několika způsoby.Upevnění na mřížku ventilace: Klips na upnutí telefonu ve tvaru U p...

Všechny nabídky pro OEM Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Popis OEM Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Omnipuls.cz píše:

Držák telefonu s pevným klipem volitelné šířky (5,5 – 8,5 cm), který je zajištěn aretací a zároveň i protiskluzovou vrstvy na vnitřních stranách.
Upnutí klipsu pomocí kulového systému umožňuje v každé poloze široké nastavení úhlů, včetně možnosti otáčení o 360°. 3 unikátní adaptéry, možnost připevnění v automobilu několika způsoby.
Upevnění na mřížku ventilace: Klips na upnutí telefonu ve tvaru U připevněte na adaptér do mřížky ventilace a i s ním jej do ventilace nasuňte.
Silnou přísavkou na sklo: Klips na upnutí telefonu připevněte na střední adaptér do přísavky a pomocí přísavky připevněte na sklo.
Silnou přísavkou a adaptérem na palubní desku: Klips na upnutí telefonu připevněte na malý adaptér, a společně je nasaďte na jednu ze tří pozic na kloubovém adaptéru. Kloubový adaptér nasuňte do přísavky až do zaklapnutí zámečku. Pomocí přísavky upevněte na vhodné neporézní místo tak, aby kloubový adaptér kopíroval palubní desku.
Technická datapro telefony (...

Autohotarek.cz píše:

Držák telefonu nebo GPS s pevným klipem. Šířku držáku lze nastavit od 5,5 do 8,5 cm.Držák je zajištěn aretací. Na vnitřních stranách je osazen protiskluzovou vrstvou. Držák se upíná pomocí kulového systému, který umožňuje v každé poloze široké nastavení úhlů, včetně možnosti otáčení o 360°. 3 unikátní adaptéry umožňují připevnit držák na sklo, na palubní desku nebo do mřížky ventilátoru. Přísavka držáku je vyrobena z vysoce přilnavého silikonu a bez problémů drží i na porézním povrchu. Drží daleko pevněji než běžná gumová přísavka.Držák telefonu připevněte na odpovídajíc adaptér a pomocí přísavky připevněte na sklo. Upevnění přísavkou na palubní desku Držák telefonu upněte na odpovídající adaptér a dále nasaďte na jednu ze tří pozic na kloubovém adaptéru. Kloubový adaptér nasuňte do přísavky až do zaklapnutí zámečku. Pomocí přísavky upevněte na vhodné místo tak, aby adaptér kopíroval palubní desku. Upevnění na mřížku ventilace Držák telefonu upevněte na adaptér do mřížky ventilace. ...

Parametry OEM Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: