Katalog > Držáky mobilů > FIXER Držák na kolo

FIXER Držák na kolo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chytré řešení pro upevnění telefonu na řídítka jízdního kola. Tento držák vyniká svojí kvalitou a snadným upevněním. Vůle, vypadávání, viklání, nic takového vám s držáky na mobil FIXER nehrozí. A když si koupíte nový mobilní telefon, není potřeba kupovat celý nový systém. Flexibilní rameno v autě a stejně tak úchyt na řídítkách vašeho kola zůstanou netknuté. Koupíte pouze nový držák a jedete d...

Všechny nabídky pro FIXER Držák na kolo

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis FIXER Držák na kolo

Chytré řešení pro upevnění telefonu na řídítka jízdního kola. Tento držák vyniká svojí kvalitou a snadným upevněním.
Vůle, vypadávání, viklání, nic takového vám s držáky na mobil FIXER nehrozí. A když si koupíte nový mobilní telefon, není potřeba kupovat celý nový systém. Flexibilní rameno v autě a stejně tak úchyt na řídítkách vašeho kola zůstanou netknuté. Koupíte pouze nový držák a jedete dál.
Tyto držáky Fixer nahrazují držáky Haicom, nabízejí však lepší řešení 2 oddělitelných částí, díky čemuž jsou snadněji kombinovatelné.
Držák se skládá ze dvou částí (prodávají se samostatně), držák zařízení Fixer a držák FIXER (drží držák zařízení). -> K tomuto držáku budete potřebovat držák zařízení Fixer. Držák Fixer pro Váš telefon naleznete zde.
Další způsoby uchycení držáků Fixer:
Flexibilní rameno systému FIXER na sklo
Jednoduchý způsob upevnění na přední sklo automobilu s přísavkou.
Držák do ventilace FIXER
Upevnění do mřížky ventila...

Parametry FIXER Držák na kolo

Výrobce Fixer

Podobné produkty

Podobné fráze: