Katalog > Držáky mobilů > Case Držák na mobil na kolo s dvojitou ochranou

Case Držák na mobil na kolo s dvojitou ochranou

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DRŽÁK NA MOBIL NA KOLO – POPIS Snadno upevnitelný držák telefonu na kolo je ideální pro ty, kteří při jízdě na kole potřebují využívat GPS, vyřizovat hovory nebo sledovat ujeté kilometry. DVOJITÁ OCHRANA Díky speciálnímu držáku na mobil na kolo s dvojitým úchytem je Vašemu telefonu poskytnuta větší ochrana než v klasických držácích na kolo na mobil. Telefon je jednak ze strany uchycen pl...

Všechny nabídky pro Case Držák na mobil na kolo s dvojitou ochranou

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Case Držák na mobil na kolo s dvojitou ochranou

DRŽÁK NA MOBIL NA KOLO – POPIS
Snadno upevnitelný držák telefonu na kolo je ideální pro ty, kteří při jízdě na kole potřebují využívat GPS, vyřizovat hovory nebo sledovat ujeté kilometry.
DVOJITÁ OCHRANA
Díky speciálnímu držáku na mobil na kolo s dvojitým úchytem je Vašemu telefonu poskytnuta větší ochrana než v klasických držácích na kolo na mobil. Telefon je jednak ze strany uchycen plastovými držáky a zároveň je zajištěn pevnými silikonovými páskami.
SNADNÉ UPEVNĚNÍ
Držák telefonu na kolo nejprve umístíte pomocí silného šroubu na řídítka Vašeho kola. Následně telefon vložíte do plastového držáku mobilu na kolo, který se přizpůsobí jeho velikosti a rohy telefonu zajistíte silikonovými bandážemi.
360° ROTACE
Díky šikovnému kloubu s možností 360° rotace můžete mít telefon v jakékoli poloze podle Vaší potřeby a vybrat si tak, jestli chcete sledovat telefon na výšku či na šířku.
ŠIKOVNÝ POMOCNÍK
Držák na telefon na kolo Vám ...

Parametry Case Držák na mobil na kolo s dvojitou ochranou

Výrobce Case It

Podobné produkty

Podobné fráze: