Katalog > Doutníky

Doutníky

Nalezeno:    162 produktů

PEGASO Half Corona Sumatra

Typ: Half Corona Délka v inch: 4,25 Délka v mm: 108 Průměr / prstýnek v inch: 0,59 Země původu: Irsko Průměr / prstýnek v mm: 15 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Sumatra Náplň - Cigar filler: především Jáva Země původu tabáku: Brazílie, Indonésie Barva krycího listu: světle hnědá Další informace: Vysoce kvalitní suché doutníky vyráběné v továrně irské značky ECMI exkluzivně pro naši společnost. Při jejich výrobě se používají pouze pečlivě vybrané kvalitní tabákové listy pocházející z Indonésie.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

PEGASO Senorita Sumatra

Typ: Senoritas Délka v inch: 4,06 Délka v mm: 103 Průměr / prstýnek v inch: 0,49 Země původu: Irsko Průměr / prstýnek v mm: 12,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Sumatra Náplň - Cigar filler: především Jáva Země původu tabáku: Brazílie, Indonésie Barva krycího listu: světle hnědá Další informace: Vysoce kvalitní suché doutníky vyráběné v továrně irské značky ECMI exkluzivně pro naši společnost. Při jejich výrobě se používají pouze pečlivě vybrané kvalitní tabákové listy pocházející z Indonésie.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

BARLOVENTO Barlovento Brevas Especiales

Typ: Corona Délka v inch: 5,59 Délka v mm: 142 Průměr / prstýnek v inch: 0,66 Země původu: Španělsko Průměr / prstýnek v mm: 16,7 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Indonésie Další informace: Kombinace indonéského, brazilského a kubánského tabáku nejvyšší kvality. Značka Barlovento je u zákazníků oblíbená. Je to jedna z nejlevnějších coron na trhu!

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Premium No.7 Sumatra 5ks

Doutníky Villiger Premium No.7 Sumatra 5ks

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

Friend Holder Špička Middy

Výrobce: Terasaki - Japonsko Další informace: Cigaretové špičky v elegantním provedení s vyměnitelnými filtry. Originálně vyráběné v Japonsku.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Panter Small 14ks

Doutníky Panter Small 14ks

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Cafe Creme Red 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,94 Délka v mm: 100 Průměr / prstýnek v inch: 0,33 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 8,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Ekvádor Další informace: Doutníky Cafe Creme Blue používají stejnou kombinaci unikátních prémiových tabáků jako verze Cafe Creme, krycí list z Ekvádoru jim ale dodává mírnější a výrazně krémovou chuť. Doutníčky Café Creme jsou baleny v plechové krabičce.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Red Mini Filter 20ks

Typ: Cigarillo Další informace: Villiger Red Mini Vanilla Filter jsou skvělá cigarilla s filtrem ze směsi brazilských a kubánských tabáků s příchutí vanilky. Země původu: Německo

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

JDN Celebracion Consul

Druh: Long filler Země původu: Nikaragua

Více informací
od 1 672 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX El Guajiro Brevas

Typ: Corona Délka v inch: 5,9 Délka v mm: 150 Průměr / prstýnek v inch: 0,6 Země původu: Španělsko Průměr / prstýnek v mm: 16 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Sumatra Vázací list - Binder: Kanárské ostrovy Náplň - Cigar filler: Kanárské ostrovy Barva krycího listu: Colorado Chuť, síla chuti: Středně silný doutník výrazné, ale jemné chuti. Další informace: Jemný doutník vyrobený na Kanárských ostrovech.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Cafe Creme 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,94 Délka v mm: 100 Průměr / prstýnek v inch: 0,33 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 8,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Jáva Další informace: Doutníčky Cafe Creme s kolumbijským, dominikánským, jávským a italským tabákem nabízejí jemnou chuť a tabákové aroma. Doutníčky Café Creme jsou baleny v plechové krabičce.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Vasco Da Gama Especiales No.2 Claro Tubos

Doutníky Vasco Da Gama Especiales No.2 Claro Tubos

Více informací
od 1 625 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Meharis Brasil 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,54 Délka v mm: 90 Průměr / prstýnek v inch: 0,39 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 10 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Brazílie Náplň - Cigar filler: Brazílie Chuť, síla chuti: Výrazná plná chuť

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Panter Dessert Filter 14ks

Doutníky Panter Dessert Filter 14ks

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Don Diego Corona Cristal

Typ: Corona Délka v inch: 5,5 Délka v mm: 140 Průměr / prstýnek v inch: 0,6 Země původu: Dominikánská rep. Průměr / prstýnek v mm: 16 Druh: Long filler Krycí list - Wrapper: Connecticut Vázací list - Binder: Dominikánská republika Náplň - Cigar filler: Dominikánská republika, Brazílie Barva krycího listu: Claro Chuť, síla chuti: Bohatá krémová chuť s nádechem dřeva. Další informace: Doutníky Don Diego se vyrábějí v největší továrně na doutníky na světě, která nese název Tabacalera de Garcia a leží v Dominikánské republice....

Více informací
od 1 580 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Stanislaw Cigars Robusto

Typ: Robusto Délka v inch: 5 Délka v mm: 126 Průměr / prstýnek v inch: 0,8 Země původu: Dominikánská rep. Průměr / prstýnek v mm: 20 Druh: Long filler Krycí list - Wrapper: Connecticut Vázací list - Binder: Dominikánská republika Náplň - Cigar filler: Dominikánská republika Barva krycího listu: Claro Chuť, síla chuti: Vyvážený doutník jemné chuti. Další informace: Doutníky Stanislaw byly vytvořeny pro kuřáky, kteří mají rádi jemné doutníky. Doutníky této řady jsou jemné s jemnou kořeněnou příchutí a příjemným doutníkovým aroma....

Více informací
od 323 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Toscano Classico 5ks

Typ: Individual, Full Cheroot Délka v inch: 6,02 Délka v mm: 153 Průměr / prstýnek v inch: 0,51 Země původu: Itálie Průměr / prstýnek v mm: 13 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Kentucky Náplň - Cigar filler: Kentucky Barva krycího listu: Colorado Chuť, síla chuti: Středně silný doutník, který má charakteristickou chuť sladu, mandlí a dřeva. Další informace: Toscano Classico je doutník, který byl představen veřejnosti roku 1930. Sušení a zrání u doutníků Toscano Classico trvá nejméně 6 měsíců než jsou nabídnuty kuřákům doutníků a milovníkům romantické kl...

Více informací
od 188 Kč
Koupit nejlevněji

PEGASO Cigarillo Sumatra

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,23 Délka v mm: 82 Průměr / prstýnek v inch: 0,37 Země původu: Irsko Průměr / prstýnek v mm: 9,4 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Sumatra Náplň - Cigar filler: především Jáva Země původu tabáku: Brazílie, Indonésie Barva krycího listu: světle hnědá Další informace: Vysoce kvalitní suché doutníky vyráběné v továrně irské značky ECMI exkluzivně pro naši společnost. Při jejich výrobě se používají pouze pečlivě vybrané kvalitní tabákové listy pocházející z Indonésie.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

TE AMO World Selection Series Robusto Mix 5ks

Typ: Robusto Série: World Selection Délka v inch: 5 Délka v mm: 127 Země původu: Mexiko Průměr / prstýnek v inch: 0,84 Průměr / prstýnek v mm: 21,4 Druh: Long filler Další informace: Doutníky Te Amo jsou celosvětově velmi oblíbené. Rodinná firma od roku 1880 patří ke kapitánům mexického tabákového průmyslu. Produkují vyhlášený velmi kvalitní tabák a vyrábí proslavené doutníky značky Te Amo, což je nejvíce prodávaný mexický výběrový doutník na světě.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

BARLOVENTO Barlovento Corona

Typ: Corona Délka v inch: 5,63 Délka v mm: 143 Průměr / prstýnek v inch: 0,59 Země původu: Španělsko Průměr / prstýnek v mm: 15 Druh: Short filler Další informace: Suché doutníky Barlovento kombinují indonéský, brazilský a kubánský tabák nejvyšší kvality. Tyto doutníky jsou zákazníky oblíbené, a proto patří mezi TOP produkty v naší nabídce. Krátká náplň je ze směsi indonéského, brazilského a kubánského tabáku.

Více informací
od 695 Kč
Koupit nejlevněji

BARLOVENTO Barlovento Tubulare

Typ: Corona Délka v inch: 6,1 Délka v mm: 155 Průměr / prstýnek v inch: 0,71 Země původu: Španělsko Průměr / prstýnek v mm: 18 Druh: Short filler Další informace: Suché doutníky Barlovento kombinují indonéský, brazilský a kubánský tabák nejvyšší kvality. Tyto doutníky jsou zákazníky oblíbené, a proto patří mezi TOP produkty v naší nabídce. Krátká náplň je ze směsi indonéského, brazilského a kubánského tabáku.

Více informací
od 695 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Bacco Classic Cigarillos 17ks

Doutníky Bacco Classic Cigarillos 17ks

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Cafe Creme Blue 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,94 Délka v mm: 100 Průměr / prstýnek v inch: 0,33 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 8,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Jáva Další informace: Tato varianta doutníčků Cafe Creme využívá stejnou kombinaci tabáků jako Café Creme, krycí list je však navíc obohacen o bohaté aroma kávy. Nabízí tak mimořádný prožitek s nádhernou chutí a vůní. Doutníčky Cafe Creme balené v plechové krabičce jsou velmi populární.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Clubmaster Mini Brazil 20ks

Doutníky Clubmaster Mini Brazil 20ks

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Clubmaster Mini Red 20ks

Doutníky Clubmaster Mini Red 20ks

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Clubmaster Mini Sumatra 20ks

Doutníky Clubmaster Mini Sumatra 20ks

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Colts Filter Beige 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,6 Délka v mm: 90 Průměr / prstýnek v inch: 21,4 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 8,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Jáva Další informace: Doutníčky s filtrem a vanilkovou příchutí. Směs tabáku zabalený do listu z Jávy. 

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Colts Filter Ruby 10ks

Typ: Cigarillo Délka v inch: 3,6 Délka v mm: 90 Průměr / prstýnek v inch: 21,4 Země původu: Nizozemí Průměr / prstýnek v mm: 8,5 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Jáva Další informace: Doutníčky s filtrem a třešňovou příchutí. Směs tabáku zabalený do listu z Jávy. 

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Blond 5ks

Doutníky Handelsgold Blond 5ks

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Clasic 5ks

Doutníky Handelsgold Clasic 5ks

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Gold Label Classic Cigarillo 10ks

Doutníky Handelsgold Gold Label Classic Cigarillo 10ks

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Gold Label Classic No.1

Doutníky Handelsgold Gold Label Classic No.1

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Gold Label No.3 5ks

Doutníky Handelsgold Gold Label No.3 5ks

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Gold Label Red Cigarillo 10ks

Doutníky Handelsgold Gold Label Red Cigarillo 10ks

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold No.100 10ks

Doutníky Handelsgold No.100 10ks

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Handelsgold Tip Blond 5ks

Doutníky Handelsgold Tip Blond 5ks

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Henri Wintermans Panatela 5ks

Doutníky Henri Wintermans Panatela 5ks

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Vasco Da Gama No.2 Claro 5ks

Doutníky Vasco Da Gama No.2 Claro 5ks

Více informací
od 270 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Black Mini Sumatra 20ks

Typ: Cigarillo Další informace: Villiger Black Mini Sumatra jsou skvělé cigarilla ze směsi brazilských a kubánských tabáků doplněná o indonéský krycí list.  Země původu: Německo

Více informací
od 150 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Culebras 6ks

Délka v inch: 6 Délka v mm: 150 Průměr / prstýnek v inch: 20 Průměr / prstýnek v mm: 8 Země původu: Německo Druh: Short filler Další informace: Velmi jemné doutníčky ze 100% tabáku, které jsou spletené po třech do copánků.

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Curly 6ks

Délka v inch: 7,4 Délka v mm: 186 Průměr / prstýnek v inch: 24 Průměr / prstýnek v mm: 9,6 Země původu: Německo Druh: Short filler Další informace: Dlouhá viržínka, která jsou ručně spletená do copánku po třech kusech. Doutník je vyroben z 5ti druhů tabáků s převahou nejjemnějších virginských tabáků.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Villiger Virginia 5ks

Doutníky Villiger Virginia 5ks

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Willem II Half Corona 5ks

Doutníky Willem II Half Corona 5ks

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

Don Pealo Natural Claro

Typ: Churchill Druh: Long filler Další informace: Každý doutník je zabalen samostatně v celofánu což mu zaručuje uchování aroma a svěžesti. Země původu: Nikaragua

Více informací
od 1 672 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Candlelight Corona Brasil 5ks

Doutníky Candlelight Corona Brasil 5ks

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Candlelight Corona Sumatra 5ks

Typ: Corona Druh: Short filler Země původu: Německo

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Candlelight Filter Gold 10ks

Typ: Mini doutníčky Délka v inch: 3,15 Délka v mm: 80 Průměr / prstýnek v inch: 0,35 Země původu: Německo Průměr / prstýnek v mm: 9 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Indonézie Náplň - Cigar filler: směs brazilského a indonéského tabáku

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Candlelight Filter White 10ks

Typ: Mini Délka v inch: 3,15 Délka v mm: 80 Průměr / prstýnek v inch: 0,35 Země původu: Německo Průměr / prstýnek v mm: 9 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Indonézie Náplň - Cigar filler: směs brazilského a indonéského tabáku

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Dannemann Moods 20ks

Typ: Mini Délka v inch: 3,15 Délka v mm: 80 Průměr / prstýnek v inch: 0,35 Země původu: Německo Průměr / prstýnek v mm: 9 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Brazílie Náplň - Cigar filler: tropická směs tabáku Chuť, síla chuti: Mimořádně jemná chuť s příchutí tropického ovoce.

Více informací
od 228 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Dannemann Moods 5ks

Typ: Mini Délka v inch: 3,15 Délka v mm: 80 Průměr / prstýnek v inch: 0,35 Země původu: Německo Průměr / prstýnek v mm: 9 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Brazílie Náplň - Cigar filler: tropická směs tabáku Další informace: Mimořádně jemná chuť s příchutí tropického ovoce

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Dannemann Moods Filter 20ks

Typ: Mini Délka v inch: 3,54 Délka v mm: 90 Průměr / prstýnek v inch: 0,35 Země původu: Německo Průměr / prstýnek v mm: 9 Druh: Short filler Krycí list - Wrapper: Brazílie Náplň - Cigar filler: tropická směs tabáku Další informace: Mimořádně jemná chuť s příchutí tropického ovoce.

Více informací
od 263 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

doutniky brazil  •  doutniky djarum  •  doutniky exclusivos  •  doutniky havana  •  doutniky neos  •  doutniky panatela  •  doutniky tubos  •  doutniky virginia  •  faraonovy doutniky  •  panter doutniky  •  doutniky brazil  •  doutniky djarum  •  doutniky exclusivos  •  doutniky havana  •  doutniky neos  •  doutniky panatela  •  doutniky tubos  •  doutniky virginia  •  faraonovy doutniky  •  panter doutniky  •