Katalog > Doplňky pro psy > Trixie Klikr na výcvik

Trixie Klikr na výcvik

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 73 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
Tréninkový klikr.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Trixie Klikr na výcvik

Popis Trixie Klikr na výcvik

SUPERZOO.cz píše:

Kliker je pomůcka pro výcvik psa. Dá se uchytit na zápěstí pomocí spirálové smyčky. Pokuď pes provede úkol správně je odměněn kliknutím, pamlskem. Z kvalitního materiálu Lehký Vhodný také pro kočky, králíky a ptáky Pro efektivní trénink S tlačítkem Snadné připevnění na zápěstí pomocí spirálé smyčky Snadno odnímatelný Různé barvy

Profizoo.cz píše:

Klikr s tlačítkem pro výcvik psa TR 1ks - Clicker je pomůcka pro majitele pejsků pro výcvik. - Při každém kliku si pejsek spojí co klik to odměna. Tento cliker je potažený plastem s tlačítkem pro snadný klik a na jeho konci s pružným náramkem pro pohodlné držení, které zabrání ztrátě.

Časkrmení.cz píše:

Clicker s tlačítkem a pružinou, pomůcka pro výcvik psa od Trixie.Kliker je jednoduchý přístroj, který po mechanickém stlačení vydá zvuk, slabší či silnější cvaknutí. Kliker od Trixie je pouzdro černé barvy s jemným červeným knoflíkem. K tomuto pouzdru je připevněna pružina, kterou si můžete připnout např. k opasku a tak budete mít clicker stále při sobě. Takže kliker je vlastně jakási akustická pomůcka a k čemu je dobrá? Nahrazuje nám pochvalu. A jaký je samotný postup?
Nejprve musí pejsek pochopit, že kliknutí znamená pochvala. Tedy klikneme a podáme pamlsek. Mezi klikem a pamlskem musí proběhnout co nejmenší prodleva a pamlsek, který podáváme mu musí co nejvíce chutnat.
Poté pejskovi začneme klikat za chování, které se nám líbí. Narozdíl od jiné pochvaly je výhodou rychlost. Můžeme tak reagovat na žádané chování okamžitě a to i přesto, že je pejsek od nás daleko.
Za toto žádané chování mu pouze klikáme, nemluvíme u toho. V druhé fázi mu přidáme povel.
Po každ...

HappyZoo.cz píše:

Popis: TRIXIE Clicker - černý klikrTRIXIE Clicker - černý klikr je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: TRIXIE Clicker - černý klikrTRIXIE Clicker - černý klikr je výcviková akustická pomůcka. Spojení kliknutí a odměny je osvědčenou pozitivní výcvikovou metodou. U tohoto modelu najdete tlačítko pro snadnější kliknutí. Clicker má odnímatelnou nylonovou šňůru, plastovou sponu pro zavěšení na pásek. Materiál plast.

Parametry Trixie Klikr na výcvik

Výrobce Trixie

Podobné produkty

Podobné fráze: