Sigma RC 1209

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 119 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 1 119 Kč
Porovnat 6 obchodů
Značka: Sigma Sigma RC 1209 Profesionální RC 1209 běžěcký trénink – to je vystižení nového tréninkového počítače RC 1209. Umí měřit rychlost, vzdálenost a tepovou frekvenci při použití jediného snímače umístěného na hrudním pásu.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sigma RC 1209

Popis Sigma RC 1209

KASA.cz píše:

Unikátní běžecký sporttester, který díky unikátní kombinaci nožního snímače a měřiče tepu v jednom jediném senzoru dokáže měřit rychlost, vzdálenost a srdeční frekvenci při běhu. Balení obsahuje i hrudní pás, který je nutný k měření tepu, rychlosti a vzdálenosti. Bez něj nebude měření tepu, rychlosti a vzdálenosti fungovat. Baterie v hrudním pásu je uživatelsky vyměnitelná.
Senzor z hrudního pásu lze odepnout, a připnout na pásek či kalhoty pomocí přiložené spony na opasek. Při běhu je pak možné měřit rychlost a uběhlou vzdálenost i bez měření tepu.
Hlavní funkce:
digitální kódovaný přenos STS RUN
aktuální, průměrná a maximální rychlost
zobrazení rychlosti buď v min lomeno km (případně min lomeno mile) a nebo km lomeno h (mebo MPH)
uběhnutá vzdálenost v km
aktuální, průměrná a maximální srdeční frekvence
ON lomeno OFF přepínač pro odpojení baterie
tréninkový mód s 1 nastavitelnou zónou srdeční frekvence
spálené kalorie < br ...

Patro.cz píše:

; barva řemínku/tahu: červenápouzdro: plastřemínek: plastšířka: 45sklo: plastovéstyl: běh & cyklosportovnítloušťka: 11tvar pouzdra: kulatétyp: digitálnítyp

MALL.CZ píše:

Tréninkové funkce:Výpočet maximální tepové frekvence. Automatické tréninkové zóny (Fit nebo Fat). Manuálně nastavitelné zóny. Zvukový signál při překročení nastaveného rozsahu. Možná změna tréninkových zón během tréninku. Celková trasa. Celkové kalorie. Celková doba tréninku.

Parametry Sigma RC 1209

Výrobce Sigma

Podobné produkty

Podobné fráze: