Polar M 400

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 585 Kč
Dostupnost: Skladem
od 3 585 Kč
Porovnat 15 obchodů
Pánské hodinky Polar. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Polar nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému poškození strojku, poťažmo celých hodinek. Snažte se je tedy před zvýšenou vlhkostí , vodou a sněhem chránit.Stejně jako vše ostatní, i hodinky vyžadují občasnou péči. Neuškodí jim občasné povrchové čištění ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Polar M 400

Popis Polar M 400

SOFTCOM.cz píše:

Polar M400, black, bez HR

FIT0066

Multisportovní" POLAR M400 je sporttestr s velice vyspělou vybaveností, množstvím funkčních prvků se řadí mezi špičkové
modely, zároveň je však v tomto srovnání cenově příznivější než konkurenční výrobci. Polar M400 je vybaven vestavěným
GPS modulem s velmi rychlou odezvou, s vysokou přesností tak lze při různých aktivitách měřit tempo, rychlost a vzdálenost.
M400 používá pro komunikaci bluetooth smart 4.0, veškeré příslušenství tak musí splňovat tento protokol. Oboustranná kominkace s PC probíhá přes redukční kabel USB--microUSB, ten slouží i pro napájení Li-pol baterie.

Obecný přehled:

- okamžitý tep v tep/min nebo % z TF max
- průměrný tep, maximální a minimální dosažený tep
- 5 sportovních zón libovo...

Cycology Bike Shop píše:

Multisportovní hodinky s GPS

hmotnost: 57 gramů
baterie: 250 mAh Li-pol
výdrž: 8 hodin s GPS
cena s HR pásem: 5 400 korun

vynikající poměr cena/výkon
velké množství funkcí
přítomnost monitorování denní aktivity
voděodolnost

Electro World s.r.o. píše:

Stylové bílé hodinky POLAR M400 nesmí chybět na ruce žádného sportovce či aktivně žijícího člověka. Díky mnoha chytrým nastavením, která nabízejí, si dokážete perfektně sledovat váš postup v získávání vytoužených cílů. Dokážete se tak zpětně podívat jestli se vaše kondice zlepšila nebo naopak zhoršila. Různé nastavitelné časovače a zvukové signály či nastavení maximálního tepu, to vše vám dopomůže k aktivnímu vyváženému dni. Také možnost GPS navigace ocení cyklisté či náruživí běžci. Jednoduše řečeno, každý si přijde na své a perfektně si nastaví pomyslnou laťku při kterémkoliv cviku či fyzické aktivitě prostřednictvím těchto skvělých a perfektně vypadajících hodinek.

Moolbike píše:

Multisportovní POLAR M400 HR je sporttestr s velice vyspělou vybaveností, množstvím funkčních prvků se řadí mezi špičkové modely, zároveň je však v tomto srovnání cenově příznivější než konkurenční výrobci.

Parametry Polar M 400

Výrobce Polar

Podobné produkty

Podobné fráze: